Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2017-03-18/2017-03-19

1CENTRA Ostrów Wlkp. - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-03-1911:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:1
2GÓRNIK KONIN - UNIA Swarzędz2017-03-1911:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0
3HELIOS Czempiń - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-03-1911:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:3 V
4JAROTA Jarocin - STAL Pleszew2017-03-1912:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:0
5KOTWICA Kórnik - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-03-1810:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:3
6PRZEMYSŁAW Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2017-03-1816:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:0
7LECH II Poznań - POLONIA Leszno2017-03-1810:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
8LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO Gniezno2017-03-1810:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:6


Kolejka: 17 w dniach 2017-03-25/2017-05-24

9LIDER SWARZĘDZ - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-03-2516:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:5
10MIESZKO Gniezno - LECH II Poznań2017-05-2417:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
11POLONIA Leszno - KS Canarinhos Skórzewo2017-03-2513:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)3:0
12PRZEMYSŁAW Poznań - KOTWICA Kórnik2017-03-2610:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:0
13Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - JAROTA Jarocin2017-03-2511:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
14STAL Pleszew - HELIOS Czempiń2017-03-2516:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:1
15TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GÓRNIK KONIN2017-03-2611:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:6
16UNIA Swarzędz - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-03-2610:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)4:1


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

17CENTRA Ostrów Wlkp. - UNIA Swarzędz2017-04-0213:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:1
18WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-0211:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:0
19GÓRNIK KONIN - STAL Pleszew2017-04-0111:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)5:2
20HELIOS Czempiń - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-04-0211:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:2
21JAROTA Jarocin - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-0212:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:4
22KOTWICA Kórnik - POLONIA Leszno2017-04-0111:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
23KS Canarinhos Skórzewo - MIESZKO Gniezno2017-04-0113:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:2
24LECH II Poznań - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )20:0


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

25LECH II Poznań - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-0810:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:2
26LIDER SWARZĘDZ - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-0915:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:7
27MIESZKO Gniezno - KOTWICA Kórnik2017-04-0916:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
28POLONIA Leszno - JAROTA Jarocin2017-04-0813:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:1
29PRZEMYSŁAW Poznań - HELIOS Czempiń2017-04-0816:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )9:1
30Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - GÓRNIK KONIN2017-04-0813:30Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
31WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - STAL Pleszew2017-04-0911:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:0
32TARNOVIA Tarnowo Podgórne - UNIA Swarzędz2017-04-0911:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)6:0


Kolejka: 20 w dniach 2017-04-12/2017-04-13

33CENTRA Ostrów Wlkp. - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-1317:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:1
34UNIA Swarzędz - STAL Pleszew2017-04-1316:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)4:3
35WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-04-1313:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:5
36GÓRNIK KONIN - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-1311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:2
37HELIOS Czempiń - POLONIA Leszno2017-04-1316:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)1:2
38JAROTA Jarocin - MIESZKO Gniezno2017-04-1314:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:1
39KOTWICA Kórnik - LIDER SWARZĘDZ2017-04-1311:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)13:1
40KS Canarinhos Skórzewo - LECH II Poznań2017-04-1217:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:6


Kolejka: 21 w dniach 2017-04-18/2017-05-31

41KS Canarinhos Skórzewo - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-1813:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:4
42LECH II Poznań - KOTWICA Kórnik2017-04-2014:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
43LIDER SWARZĘDZ - JAROTA Jarocin2017-04-1815:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:15
44MIESZKO Gniezno - HELIOS Czempiń2017-04-1816:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:1
45POLONIA Leszno - GÓRNIK KONIN2017-04-1815:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)3:2
46PRZEMYSŁAW Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-04-1814:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )8:1
47Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - UNIA Swarzędz2017-05-3117:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
48STAL Pleszew - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-1816:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

49CENTRA Ostrów Wlkp. - STAL Pleszew2017-04-2313:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:4
50TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-04-2311:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:1
51UNIA Swarzędz - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-2310:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)6:3
52WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - POLONIA Leszno2017-04-2314:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:0
53GÓRNIK KONIN - MIESZKO Gniezno2017-04-2311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:1
54HELIOS Czempiń - LIDER SWARZĘDZ2017-04-2311:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)7:0
55JAROTA Jarocin - LECH II Poznań2017-04-2312:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:2
56KOTWICA Kórnik - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-2210:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)7:0


Kolejka: 23 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

57KOTWICA Kórnik - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-2911:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:2
58KS Canarinhos Skórzewo - JAROTA Jarocin2017-04-2913:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:5
59LECH II Poznań - HELIOS Czempiń2017-04-2910:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:0
60LIDER SWARZĘDZ - GÓRNIK KONIN2017-04-3015:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:9
61MIESZKO Gniezno - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-04-3011:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:0
62POLONIA Leszno - UNIA Swarzędz2017-04-2913:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:1
63PRZEMYSŁAW Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-3018:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:1
64Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - STAL Pleszew2017-04-2911:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)5:0


Kolejka: 24 w dniach 2017-05-03/2017-05-17

65CENTRA Ostrów Wlkp. - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-05-1717:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:2
66STAL Pleszew - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-0316:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)4:2
67TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POLONIA Leszno2017-05-0311:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:0
68UNIA Swarzędz - MIESZKO Gniezno2017-05-1717:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
69WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LIDER SWARZĘDZ2017-05-0311:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:0
70GÓRNIK KONIN - LECH II Poznań2017-05-0311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:3
71HELIOS Czempiń - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-0311:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:0
72JAROTA Jarocin - KOTWICA Kórnik2017-05-0312:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:3


Kolejka: 25 w dniach 2017-05-06/2017-06-07

73JAROTA Jarocin - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-05-0712:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:3
74KOTWICA Kórnik - HELIOS Czempiń2017-05-0610:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)9:0
75KS Canarinhos Skórzewo - GÓRNIK KONIN2017-05-0613:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:2
76LECH II Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-05-0610:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:1
77LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2017-06-0717:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:10
78MIESZKO Gniezno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-0611:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
79POLONIA Leszno - STAL Pleszew2017-05-0613:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)6:0
80PRZEMYSŁAW Poznań - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-05-0612:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:3


Kolejka: 26 w dniach 2017-05-10/2017-05-14

81CENTRA Ostrów Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-1413:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:3
82Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - POLONIA Leszno2017-05-1311:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
83MIESZKO Gniezno - STAL Pleszew2017-05-1311:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:2
84TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LIDER SWARZĘDZ2017-05-1411:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)6:0
85UNIA Swarzędz - LECH II Poznań2017-05-1017:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:7
86WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-1411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:0
87GÓRNIK KONIN - KOTWICA Kórnik2017-05-1411:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)2:0
88HELIOS Czempiń - JAROTA Jarocin2017-05-1411:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)0:4


Kolejka: 27 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

89HELIOS Czempiń - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-05-2111:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)1:4
90JAROTA Jarocin - GÓRNIK KONIN2017-05-2112:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0
91KOTWICA Kórnik - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-05-2010:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:1
92UNIA Swarzędz - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2110:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
93LECH II Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-2014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
94LIDER SWARZĘDZ - STAL Pleszew2017-05-2115:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:8
95MIESZKO Gniezno - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-05-2111:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
96POLONIA Leszno - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-2013:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:0


Kolejka: 28 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

97CENTRA Ostrów Wlkp. - POLONIA Leszno2017-05-2813:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:2
98PRZEMYSŁAW Poznań - MIESZKO Gniezno2017-05-2812:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0
99Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2711:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)22:0
100STAL Pleszew - LECH II Poznań2017-05-2716:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:1
101TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2811:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:0
102UNIA Swarzędz - KOTWICA Kórnik2017-05-2810:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1
103WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - JAROTA Jarocin2017-05-2811:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:0
104GÓRNIK KONIN - HELIOS Czempiń2017-05-2811:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0 V


Kolejka: 29 w dniach 2017-06-03/2017-06-07

105GÓRNIK KONIN - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-06-0411:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)5:1
106HELIOS Czempiń - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-06-0718:00Stadion Miejski w Czempiniu (Czempiń, Kolejowa 41)2:1
107JAROTA Jarocin - UNIA Swarzędz2017-06-0412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:1
108KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-06-0310:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:3
109KS Canarinhos Skórzewo - STAL Pleszew2017-06-0313:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
110LECH II Poznań - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-06-0314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
111LIDER SWARZĘDZ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0410:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:18
112MIESZKO Gniezno - POLONIA Leszno2017-06-0411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0


Kolejka: 30 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

113CENTRA Ostrów Wlkp. - MIESZKO Gniezno2017-06-1011:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:2
114POLONIA Leszno - LIDER SWARZĘDZ2017-06-1011:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)6:3
115LECH II Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-1010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
116Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-1011:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)11:1
117STAL Pleszew - KOTWICA Kórnik2017-06-1011:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:0
118TARNOVIA Tarnowo Podgórne - JAROTA Jarocin2017-06-1116:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:3
119UNIA Swarzędz - HELIOS Czempiń2017-06-1011:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0 V
120WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - GÓRNIK KONIN2017-06-1011:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)0:4