Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: IV liga okręgowa F2 Żak Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-22

1AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-04-2210:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:0
2POLONIA II Środa Wlkp. - PIAST II Kobylnica2017-04-2210:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:0
3PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - PIAST II Kobylnica2017-04-2210:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:5
4AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - POLONIA II Środa Wlkp.2017-04-2211:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:0
5POLONIA II Środa Wlkp. - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-04-2211:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
6PIAST II Kobylnica - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-2212:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-05-13

7POLONIA II Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-05-1310:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:1
8PIAST II Kobylnica - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-05-1310:25Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:1
9AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-05-1310:50Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:1
10POLONIA II Środa Wlkp. - PIAST II Kobylnica2017-05-1311:15Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:2
11PIAST II Kobylnica - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-05-1311:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:1
12PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - POLONIA II Środa Wlkp.2017-05-1312:05Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-06-04

13PIAST II Kobylnica - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-0415:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)6:3
14PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-06-0415:25Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:4
15POLONIA II Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-06-0415:50Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:3
16PIAST II Kobylnica - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-06-0416:15Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)8:0
17PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-0416:40Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:1
18AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PIAST II Kobylnica2017-06-0417:05Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-06-11

19PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - PIAST II Kobylnica2017-06-1110:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:1
20AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-1110:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:0
21PIAST II Kobylnica - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-1110:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:0
22PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-06-1111:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:2
23AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PIAST II Kobylnica2017-06-1111:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:2
24POLONIA II Środa Wlkp. - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-06-1112:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:2