Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 6 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-09

1SPN SZAMOTUŁY - POLONIA Poznań2017-04-0910:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:0
2WIELKOPOLSKA II Komorniki - WAP II Poznań2017-04-0910:20PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:0
3 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0910:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:1
4POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-04-0911:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:3
5WIELKOPOLSKA II Komorniki -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-0911:20PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:2
6WAP II Poznań - POLONIA Poznań2017-04-0911:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:0
7SPN SZAMOTUŁY - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-04-0912:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:0
8 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - WAP II Poznań2017-04-0912:20PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:2
9WAP II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0912:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:0
10POLONIA Poznań -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-0913:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:5


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-22

11SPN SZAMOTUŁY -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-2214:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:2
12WAP II Poznań - POLONIA Poznań2017-04-2214:20SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)4:0
13SPN SZAMOTUŁY - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-04-2214:40SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:0
14 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POLONIA Poznań2017-04-2215:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:0
15WAP II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-04-2215:20SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:1
16WIELKOPOLSKA II Komorniki -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-2215:40SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:1
17WIELKOPOLSKA II Komorniki - WAP II Poznań2017-04-2216:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)2:2
18SPN SZAMOTUŁY - POLONIA Poznań2017-04-2216:20SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)4:0
19POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-04-2216:40SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)0:6
20WAP II Poznań -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-2217:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-06

21WIELKOPOLSKA II Komorniki - SPN SZAMOTUŁY2017-05-0614:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:1
22WAP II Poznań -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-05-0614:20Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:1
23WIELKOPOLSKA II Komorniki - WAP II Poznań2017-05-0614:40Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:0
24 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POLONIA Poznań2017-05-0615:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:0
25POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-05-0615:20Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:3
26WAP II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-05-0615:40Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:0
27WAP II Poznań - POLONIA Poznań2017-05-0616:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:0
28SPN SZAMOTUŁY -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-05-0616:20Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:2
29POLONIA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-05-0616:40Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:0
30 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-05-0617:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-13

31WAP II Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-05-1310:00Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )0:0
32POLONIA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1310:20Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )0:2
33WAP II Poznań - POLONIA Poznań2017-05-1310:40Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )0:0
34WIELKOPOLSKA II Komorniki -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-05-1311:00Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )0:2
35POLONIA Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-05-1311:20Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )0:3
36 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1311:40Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )2:4
37WAP II Poznań -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-05-1312:00Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )2:0
38WIELKOPOLSKA II Komorniki - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1312:20Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )1:3
39 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POLONIA Poznań2017-05-1312:40Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )2:1
40SPN SZAMOTUŁY - WAP II Poznań2017-05-1313:00Stadion Dymaczewo Nowe (Dymaczewo Nowe, Pogodna )2:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-06-04

41POLONIA Poznań - WAP II Poznań2017-06-0411:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:0
42 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - SPN SZAMOTUŁY2017-06-0411:20Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)6:0
43WIELKOPOLSKA II Komorniki -  PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-06-0411:40Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:1
44WAP II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-06-0412:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:0
45 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POLONIA Poznań2017-06-0412:20Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:0
46SPN SZAMOTUŁY - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-06-0412:40Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:6
47POLONIA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-06-0413:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:3
48WAP II Poznań - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-06-0413:20Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:1
49 PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - WAP II Poznań2017-06-0413:40Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:0
50WIELKOPOLSKA II Komorniki - POLONIA Poznań2017-06-0414:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)4:0