Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-08

1STELLA II Luboń - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-0811:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )0:1
2SKRA Wielkopolska Otusz - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-0811:25Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )2:0
3AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-0811:50Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )4:0
4STELLA II Luboń - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-0812:15Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )0:4
5SKRA Wielkopolska Otusz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-0812:40Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )2:5
6RZEMIEŚLNIK Kwilcz - STELLA II Luboń2017-04-0813:05Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )0:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-23

7SKRA Wielkopolska Otusz - STELLA II Luboń2017-04-2310:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:0
8RZEMIEŚLNIK Kwilcz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2310:25Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:1
9STELLA II Luboń - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2310:50Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:4
10SKRA Wielkopolska Otusz - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-2311:15Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:3
11RZEMIEŚLNIK Kwilcz - STELLA II Luboń2017-04-2311:40Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )5:0
12AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-2312:05Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-06

13RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-0610:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:0
14AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - STELLA II Luboń2017-05-0610:25Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)5:0
15SKRA Wielkopolska Otusz - STELLA II Luboń2017-05-0610:50Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:0
16RZEMIEŚLNIK Kwilcz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-0611:15Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:1
17AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-0611:40Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)3:1
18STELLA II Luboń - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-0612:05Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-21

19AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-2110:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )10:0
20STELLA II Luboń - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-2110:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:0 V
21RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-2110:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:0 V
22AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - STELLA II Luboń2017-05-2111:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:1
23STELLA II Luboń - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-2111:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
24SKRA Wielkopolska Otusz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-2112:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:3 V