Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa A1 Junior (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1ZAWISZA Dolsk -  SPARTA Szamotuły2017-04-0111:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:1
2UKS Śrem - Błękitni WRONKI2017-04-0214:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3
3KOPERNIK Poznań - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0118:00Kopernik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4 SPARTA Szamotuły - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0816:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
5Błękitni WRONKI - KOPERNIK Poznań2017-04-0916:00Błękitni Wronki (Popowo )3:4
6ZAWISZA Dolsk - UKS Śrem2017-04-0811:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-23

7UKS Śrem -  SPARTA Szamotuły2017-04-2312:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3
8KOPERNIK Poznań - ZAWISZA Dolsk2017-04-2318:00Kopernik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
9HURAGAN Pobiedziska - Błękitni WRONKI2017-04-2314:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:5


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

10 SPARTA Szamotuły - Błękitni WRONKI2017-04-3011:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:4
11ZAWISZA Dolsk - HURAGAN Pobiedziska2017-04-2911:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:1
12UKS Śrem - KOPERNIK Poznań2017-04-3012:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

13 SPARTA Szamotuły - KOPERNIK Poznań2017-05-0711:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)1:3
14HURAGAN Pobiedziska - UKS Śrem2017-05-0613:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:2
15Błękitni WRONKI - ZAWISZA Dolsk2017-05-0717:00Błękitni Wronki (Popowo )6:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

16 SPARTA Szamotuły - ZAWISZA Dolsk2017-05-1410:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)3:0 V
17Błękitni WRONKI - UKS Śrem2017-05-1311:00Błękitni Wronki (Popowo )2:2
18HURAGAN Pobiedziska - KOPERNIK Poznań2017-05-1413:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

19HURAGAN Pobiedziska -  SPARTA Szamotuły2017-05-2013:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)8:0
20KOPERNIK Poznań - Błękitni WRONKI2017-05-2114:00Kopernik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:3
21UKS Śrem - ZAWISZA Dolsk2017-05-2112:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-31

22 SPARTA Szamotuły - UKS Śrem2017-05-3118:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)5:3
23ZAWISZA Dolsk - KOPERNIK Poznań2017-05-2711:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:4
24Błękitni WRONKI - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2817:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-05

25Błękitni WRONKI -  SPARTA Szamotuły2017-06-0518:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0
26HURAGAN Pobiedziska - ZAWISZA Dolsk2017-06-0311:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V
27KOPERNIK Poznań - UKS Śrem2017-06-0318:00Kopernik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-15

28KOPERNIK Poznań -  SPARTA Szamotuły2017-06-1514:00Kopernik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)5:1
29UKS Śrem - HURAGAN Pobiedziska2017-06-1011:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
30ZAWISZA Dolsk - Błękitni WRONKI2017-06-1011:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:3