Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-09

1WIELKOPOLSKA Komorniki - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-0915:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:1
2UKS ORLIK MOSINA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0915:25Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:4
3AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0915:50Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:3
4WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS ORLIK MOSINA2017-04-0916:15Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:2
5UKS ORLIK MOSINA - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-0916:40Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:1
6KOZIOŁEK POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0917:05Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-22

7UKS ORLIK MOSINA - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-2212:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:2
8KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-2212:25Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)2:0
9WIELKOPOLSKA Komorniki - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-2212:50Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:2
10UKS ORLIK MOSINA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-2213:15Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)3:4
11KOZIOŁEK POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-2213:40Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:0
12AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - UKS ORLIK MOSINA2017-04-2214:05Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)5:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-07

13KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA2017-05-0709:00Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)6:0
14AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-0709:25Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)1:1
15UKS ORLIK MOSINA - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-0709:50Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)0:5
16KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-05-0710:15Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)3:1
17AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - UKS ORLIK MOSINA2017-05-0710:40Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)4:0
18WIELKOPOLSKA Komorniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-0711:05Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-28

19AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2811:30Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:3
20WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS ORLIK MOSINA2017-05-2811:55Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:0
21KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA2017-05-2812:20Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:0
22AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-2812:45Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
23WIELKOPOLSKA Komorniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2813:10Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:0
24UKS ORLIK MOSINA - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-05-2813:35Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:2