Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1PIAST II Kobylnica - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-0210:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:5
2Nielba Wągrowiec - AVIA KAMIONKI2017-04-0211:00Wągrowiec, Reja 3:4
3AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - GROM I Plewiska2017-04-0110:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )8:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-07/2017-04-08

4AVIA KAMIONKI - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-0810:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)1:8
5NAP NOWY TOMYŚL - Nielba Wągrowiec2017-04-0814:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:2
6SPN SZAMOTUŁY - PIAST II Kobylnica2017-04-0718:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)9:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-13

7Nielba Wągrowiec - SPN SZAMOTUŁY2017-04-1316:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)5:4
8AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-1317:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )7:3
9GROM I Plewiska - AVIA KAMIONKI2017-04-1310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-18

10NAP NOWY TOMYŚL - GROM I Plewiska2017-04-1817:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)7:2
11SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-1817:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)3:14
12PIAST II Kobylnica - Nielba Wągrowiec2017-04-1817:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:11


Kolejka: 5 w dniach 2017-04-22/2017-04-26

13AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - PIAST II Kobylnica2017-04-2312:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )17:1
14GROM I Plewiska - SPN SZAMOTUŁY2017-04-2616:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:5
15AVIA KAMIONKI - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-2210:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)2:5


Kolejka: 6 w dniach 2017-04-28/2017-04-30

16SPN SZAMOTUŁY - AVIA KAMIONKI2017-04-2818:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)7:2
17PIAST II Kobylnica - GROM I Plewiska2017-04-3010:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:2
18Nielba Wągrowiec - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2916:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)2:6


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-03

19GROM I Plewiska - Nielba Wągrowiec2017-05-0310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:3
20AVIA KAMIONKI - PIAST II Kobylnica2017-05-0310:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)5:3
21NAP NOWY TOMYŚL - SPN SZAMOTUŁY2017-05-0311:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

22NAP NOWY TOMYŚL - PIAST II Kobylnica2017-05-0610:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
23AVIA KAMIONKI - Nielba Wągrowiec2017-05-0712:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)9:2
24GROM I Plewiska - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-0610:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:5


Kolejka: 9 w dniach 2017-05-12/2017-05-14

25AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AVIA KAMIONKI2017-05-1312:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:3
26Nielba Wągrowiec - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-1217:00Wągrowiec, Reja 1:3
27PIAST II Kobylnica - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1410:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:1


Kolejka: 10 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

28SPN SZAMOTUŁY - Nielba Wągrowiec2017-05-2010:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)2:6
29NAP NOWY TOMYŚL - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-2010:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:6
30AVIA KAMIONKI - GROM I Plewiska2017-05-1916:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)5:4


Kolejka: 11 w dniach 2017-05-27/2017-06-12

31GROM I Plewiska - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-2710:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:2
32AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2017-06-1219:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:4
33Nielba Wągrowiec - PIAST II Kobylnica2017-05-2714:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)3:2


Kolejka: 12 w dniach 2017-06-02/2017-06-04

34PIAST II Kobylnica - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-06-0410:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:8
35SPN SZAMOTUŁY - GROM I Plewiska2017-06-0218:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)4:4
36NAP NOWY TOMYŚL - AVIA KAMIONKI2017-06-0316:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)6:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-06-10

37AVIA KAMIONKI - SPN SZAMOTUŁY2017-06-1012:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)7:6
38GROM I Plewiska - PIAST II Kobylnica2017-06-1010:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)10:3
39AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Nielba Wągrowiec2017-06-1010:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:5


Kolejka: 14 w dniach 2017-06-12/2017-06-18

40Nielba Wągrowiec - GROM I Plewiska2017-06-1816:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:1
41PIAST II Kobylnica - AVIA KAMIONKI2017-06-1217:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:3
42SPN SZAMOTUŁY - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-1417:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:2