Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik "M" Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1UKS AP Reissa II Poznań - Błękitni WRONKI2017-04-0212:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:6
2SPARTA Oborniki - GROM Plewiska2017-04-0113:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)13:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

3Błękitni WRONKI - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0811:00Błękitni Wronki (Popowo )9:4
4UKS AP Reissa II Poznań - SPARTA Oborniki2017-04-0810:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

5SPARTA Oborniki - Błękitni WRONKI2017-04-2211:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)9:2
6KOZIOŁEK POZNAŃ - GROM Plewiska2017-04-2310:30Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-21/2017-04-29

7Błękitni WRONKI - GROM Plewiska2017-04-2911:00Błękitni Wronki (Popowo )9:1
8UKS AP Reissa II Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-2119:20Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

9KOZIOŁEK POZNAŃ - SPARTA Oborniki2017-05-0710:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )5:2
10GROM Plewiska - UKS AP Reissa II Poznań2017-05-0612:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:7


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13

11Błękitni WRONKI - UKS AP Reissa II Poznań2017-05-1311:00Błękitni Wronki (Popowo )5:2
12GROM Plewiska - SPARTA Oborniki2017-05-1310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:4


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

13KOZIOŁEK POZNAŃ - Błękitni WRONKI2017-05-2110:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )8:5
14SPARTA Oborniki - UKS AP Reissa II Poznań2017-05-2011:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

15Błękitni WRONKI - SPARTA Oborniki2017-05-2811:00Błękitni Wronki (Popowo )3:4
16GROM Plewiska - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2712:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:12


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

17GROM Plewiska - Błękitni WRONKI2017-06-0310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)5:11
18KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS AP Reissa II Poznań2017-06-0410:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )3:7


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

19SPARTA Oborniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-1013:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:6
20UKS AP Reissa II Poznań - GROM Plewiska2017-06-1017:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)12:2