Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik "M" Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1AVIA KAMIONKI - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-0110:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)2:6
2ORLIK POZNAŃ - KOTWICA Kórnik2017-04-0113:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:3
3MIESZKO I Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0111:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)5:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4AVIA KAMIONKI - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0910:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)6:5
5KOTWICA Kórnik - MIESZKO I Gniezno2017-04-0813:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:8
6POZNAŃSKA 13 Poznań - ORLIK POZNAŃ2017-04-0812:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

7ORLIK POZNAŃ - AVIA KAMIONKI2017-04-2213:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)5:2
8MIESZKO I Gniezno - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-2215:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)7:3
9LIDER SWARZĘDZ - KOTWICA Kórnik2017-04-2212:00Zalasewo, Jana Heweliusza 264:6


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-28/2017-04-30

10AVIA KAMIONKI - KOTWICA Kórnik2017-04-2818:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)0:3
11POZNAŃSKA 13 Poznań - LIDER SWARZĘDZ2017-04-3010:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:4
12ORLIK POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2017-04-2913:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:6


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06

13MIESZKO I Gniezno - AVIA KAMIONKI2017-05-0611:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)3:3
14LIDER SWARZĘDZ - ORLIK POZNAŃ2017-05-0612:00Zalasewo, Jana Heweliusza 261:3
15KOTWICA Kórnik - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-0616:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13

16POZNAŃSKA 13 Poznań - AVIA KAMIONKI2017-05-1312:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )12:3
17KOTWICA Kórnik - ORLIK POZNAŃ2017-05-1312:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:2
18LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO I Gniezno2017-05-1312:00Zalasewo, Jana Heweliusza 263:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-17/2017-05-20

19LIDER SWARZĘDZ - AVIA KAMIONKI2017-05-2012:00Zalasewo, Jana Heweliusza 269:0
20MIESZKO I Gniezno - KOTWICA Kórnik2017-05-1718:30Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 49)6:2
21ORLIK POZNAŃ - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-2013:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)6:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

22AVIA KAMIONKI - ORLIK POZNAŃ2017-05-2710:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)2:8
23POZNAŃSKA 13 Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-05-2810:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:5
24KOTWICA Kórnik - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2811:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

25KOTWICA Kórnik - AVIA KAMIONKI2017-06-0310:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)10:0
26LIDER SWARZĘDZ - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-06-0312:30Zalasewo, Jana Heweliusza 268:3
27MIESZKO I Gniezno - ORLIK POZNAŃ2017-06-0316:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)5:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

28AVIA KAMIONKI - MIESZKO I Gniezno2017-06-1010:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)1:7
29ORLIK POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2017-06-1013:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)6:4
30POZNAŃSKA 13 Poznań - KOTWICA Kórnik2017-06-1110:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:4