Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "gr. M"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1WARTA II POZNAŃ -  LIDER SWARZĘDZ2017-04-0216:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:0
2AP REISSA III Konin Poznań - WARTA Śrem2017-04-0111:00OKSiR Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)5:1
3WARTA Międzychód - Polonia SP1 CHODZIEŻ2017-04-0212:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4 LIDER SWARZĘDZ - Polonia SP1 CHODZIEŻ2017-04-0810:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )3:0
5AP REISSA III Konin Poznań - WARTA Międzychód2017-04-0814:00OKSiR Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:1
6WARTA Śrem - WARTA II POZNAŃ2017-04-0910:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-13/2017-04-23

7WARTA Śrem -  LIDER SWARZĘDZ2017-04-1310:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
8WARTA II POZNAŃ - WARTA Międzychód2017-04-2314:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:1
9Polonia SP1 CHODZIEŻ - AP REISSA III Konin Poznań2017-04-2313:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)0:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

10 LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA III Konin Poznań2017-04-2910:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:4
11Polonia SP1 CHODZIEŻ - WARTA II POZNAŃ2017-04-3013:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)0:6
12WARTA Śrem - WARTA Międzychód2017-04-3010:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:5


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

13WARTA Międzychód -  LIDER SWARZĘDZ2017-05-0612:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:2
14Polonia SP1 CHODZIEŻ - WARTA Śrem2017-05-0713:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)4:2
15WARTA II POZNAŃ - AP REISSA III Konin Poznań2017-05-0618:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-10/2017-05-14

16 LIDER SWARZĘDZ - WARTA II POZNAŃ2017-05-1018:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:2
17WARTA Śrem - AP REISSA III Konin Poznań2017-05-1410:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
18Polonia SP1 CHODZIEŻ - WARTA Międzychód2017-05-1413:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)5:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-21

19Polonia SP1 CHODZIEŻ -  LIDER SWARZĘDZ2017-05-2113:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)0:2
20WARTA Międzychód - AP REISSA III Konin Poznań2017-05-2112:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:3
21WARTA II POZNAŃ - WARTA Śrem2017-05-2112:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)7:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

22 LIDER SWARZĘDZ - WARTA Śrem2017-05-2810:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )3:0
23WARTA Międzychód - WARTA II POZNAŃ2017-05-2810:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:6
24AP REISSA III Konin Poznań - Polonia SP1 CHODZIEŻ2017-05-2717:00OKSiR Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)8:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-07

25AP REISSA III Konin Poznań -  LIDER SWARZĘDZ2017-06-0718:30OKSiR Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:1
26WARTA II POZNAŃ - Polonia SP1 CHODZIEŻ2017-06-0314:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:1
27WARTA Międzychód - WARTA Śrem2017-06-0412:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

28 LIDER SWARZĘDZ - WARTA Międzychód2017-06-1012:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )3:3
29WARTA Śrem - Polonia SP1 CHODZIEŻ2017-06-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3
30AP REISSA III Konin Poznań - WARTA II POZNAŃ2017-06-1118:00OKSiR Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:0