Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-13

1UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KP WARTA SIERAKÓW2017-04-1313:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:1
2UKS Śrem - PIAST Kobylnica2017-04-1313:25UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:0
3KP WARTA SIERAKÓW - PIAST Kobylnica2017-04-1313:50UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)3:0
4UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS Śrem2017-04-1314:15UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:2
5UKS Śrem - KP WARTA SIERAKÓW2017-04-1314:40UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:0
6PIAST Kobylnica - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-1315:05UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)0:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-05-07

7UKS Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-0710:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:2
8PIAST Kobylnica - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-0710:25UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:1
9UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-0710:50UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
10UKS Śrem - PIAST Kobylnica2017-05-0711:15UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
11PIAST Kobylnica - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-0711:40UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:0
12KP WARTA SIERAKÓW - UKS Śrem2017-05-0712:05UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6


Kolejka: 3 w dniach 2017-06-17

13KP WARTA SIERAKÓW - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-1711:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:1
14PIAST Kobylnica - UKS Śrem2017-06-1711:25KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)3:2
15UKS Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-1711:50KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:1
16PIAST Kobylnica - KP WARTA SIERAKÓW2017-06-1712:15KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:0
17KP WARTA SIERAKÓW - UKS Śrem2017-06-1712:40KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:5
18UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - PIAST Kobylnica2017-06-1713:05KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-28

19PIAST Kobylnica - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-2811:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:1
20UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS Śrem2017-05-2811:25Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:4
21PIAST Kobylnica - UKS Śrem2017-05-2811:50Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:7
22KP WARTA SIERAKÓW - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2812:15Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3
23UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - PIAST Kobylnica2017-05-2812:40Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:2
24UKS Śrem - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-2813:05Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)6:1