Terminarz rozgrywek ligi: II Liga PLF "gr. Wielkopolska"

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-11-06

1MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - PERFECTA Złotów2016-11-0618:00Kostrzyn nad Odrą, Komisji Edukacji Narodowej 29:1
2M40 POZNAŃ - KKF Konin2016-11-0610:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)0:8
3RED DRAGONS II PNIEWY - UKS CITYZEN POZNAŃ2016-11-0612:00Hala Widowiskowo-Sportowa (Pniewy, Wolności 20)4:3
4UKS ORLIK MOSINA - GI Malepszy FUTSAL LESZNO2016-11-0616:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Szkolna 1)1:4


Kolejka: 2 w dniach 2016-11-11/2016-12-06

5MUNDIAL ŻARY - GI Malepszy FUTSAL LESZNO2016-11-1116:00Żary, Podwale 10:7
6UKS ORLIK MOSINA - UKS CITYZEN POZNAŃ2016-12-0620:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)7:2
7KKF Konin - MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2016-11-1115:00Hala Sportowa RONDO (Konin, Aleje 1 Maja 1)5:4
8M40 POZNAŃ - RED DRAGONS II PNIEWY2016-11-1112:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)7:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-11-19/2016-11-20

9MUNDIAL ŻARY - PERFECTA Złotów2016-11-1915:30Żary, Podwale 114:2
10MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - RED DRAGONS II PNIEWY2016-11-2018:00Kostrzyn nad Odrą, Komisji Edukacji Narodowej 28:4
11UKS ORLIK MOSINA - M40 POZNAŃ2016-11-2016:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Szkolna 1)2:5
12GI Malepszy FUTSAL LESZNO - UKS CITYZEN POZNAŃ2016-11-2017:00HALA "TRAPEZ" (Leszno, Zygmunta Starego 1)8:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-11-26/2016-11-27

13UKS CITYZEN POZNAŃ - MUNDIAL ŻARY2016-11-2618:15UKS City Zen Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 10 C)4:7
14KKF Konin - PERFECTA Złotów2016-11-2618:00Hala Sportowa RONDO (Konin, Aleje 1 Maja 1)11:2
15MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - UKS ORLIK MOSINA2016-11-2714:00Kostrzyn nad Odrą, Komisji Edukacji Narodowej 27:5
16M40 POZNAŃ - GI Malepszy FUTSAL LESZNO2016-11-2719:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)2:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-12-03/2016-12-04

17MUNDIAL ŻARY - KKF Konin2016-12-0416:00Żary, Podwale 14:7
18PERFECTA Złotów - RED DRAGONS II PNIEWY2016-12-0417:00KS Perfekta Futsal Złotów (Złotów, Bohaterów Westerplatte 9 A)6:3
19GI Malepszy FUTSAL LESZNO - MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2016-12-0316:30HALA "TRAPEZ" (Leszno, Zygmunta Starego 1)5:2
20M40 POZNAŃ - UKS CITYZEN POZNAŃ2016-12-0413:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)4:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-12-10/2017-01-29

21M40 POZNAŃ - MUNDIAL ŻARY2017-01-2914:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)5:0 V
22UKS CITYZEN POZNAŃ - MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2016-12-1013:00UKS City Zen Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 10 C)3:4
23UKS ORLIK MOSINA - PERFECTA Złotów2016-12-1115:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Szkolna 1)8:2
24RED DRAGONS II PNIEWY - KKF Konin2016-12-2918:30Hala Widowiskowo-Sportowa (Pniewy, Wolności 20)10:4


Kolejka: 7 w dniach 2017-01-06/2017-01-08

25MUNDIAL ŻARY - RED DRAGONS II PNIEWY2017-01-0615:00Żary, Podwale 16:4
26KKF Konin - UKS ORLIK MOSINA2017-01-0816:00Hala Sportowa RONDO (Konin, Aleje 1 Maja 1)2:2
27PERFECTA Złotów - GI Malepszy FUTSAL LESZNO2017-01-0817:00KS Perfekta Futsal Złotów (Złotów, Bohaterów Westerplatte 9 A)5:8
28M40 POZNAŃ - MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-01-0714:00KS M40.pl Poznań (Poznań-Wilda, Marcina Chwiałkowskiego 36)3:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-12-30/2017-01-15

29MOSiR TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - MUNDIAL ŻARY2016-12-3018:00Kostrzyn nad Odrą, Komisji Edukacji Narodowej 27:7
30PERFECTA Złotów - UKS CITYZEN POZNAŃ2017-01-1517:00KS Perfekta Futsal Złotów (Złotów, Bohaterów Westerplatte 9 A)8:5
31GI Malepszy FUTSAL LESZNO - KKF Konin2017-01-1517:00HALA "TRAPEZ" (Leszno, Zygmunta Starego 1)9:1
32UKS ORLIK MOSINA - RED DRAGONS II PNIEWY2017-01-1517:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Szkolna 1)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-01-21/2017-01-27

33MUNDIAL ŻARY - UKS ORLIK MOSINA2017-01-2215:00Żary, Podwale 12:2
34RED DRAGONS II PNIEWY - GI Malepszy FUTSAL LESZNO2017-01-2720:00Hala Widowiskowo-Sportowa (Pniewy, Wolności 20)0:1
35KKF Konin - UKS CITYZEN POZNAŃ2017-01-2118:00Hala Sportowa RONDO (Konin, Aleje 1 Maja 1)8:1
36PERFECTA Złotów - M40 POZNAŃ2017-01-2217:00KS Perfekta Futsal Złotów (Złotów, Bohaterów Westerplatte 9 A)6:5