Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F2 Żak Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-18

1WARTA POZNAŃ - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa ):
2UKS Śrem - AP REISSA Poznań2016-09-1811:20Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:0
3POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-09-1811:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:6
4Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - UKS Śrem____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa ):
5UKS Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-1812:20Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:0
6AP REISSA Poznań - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa ):
7WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2016-09-1813:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:1
8POLONIA II Środa Wlkp. - AP REISSA Poznań2016-09-1813:20Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:4
9AP REISSA Poznań - WARTA POZNAŃ2016-09-1813:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:2
10Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - POLONIA II Środa Wlkp.____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa ):


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-25

11WARTA POZNAŃ - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2509:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
12AP REISSA Poznań - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
13WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2016-09-2509:40Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:2
14POLONIA II Środa Wlkp. - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
15AP REISSA Poznań - WARTA POZNAŃ2016-09-2510:20Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
16UKS Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2510:40Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
17UKS Śrem - AP REISSA Poznań2016-09-2511:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
18WARTA POZNAŃ - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
19Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - UKS Śrem____-__-____:__Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
20AP REISSA Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2512:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-10-01

21UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2016-10-0114:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
22AP REISSA Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0114:20UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
23UKS Śrem - AP REISSA Poznań2016-10-0114:40UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
24POLONIA II Środa Wlkp. - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):
25Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - UKS Śrem____-__-____:__UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):
26AP REISSA Poznań - WARTA POZNAŃ2016-10-0115:40UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:4
27AP REISSA Poznań - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):
28WARTA POZNAŃ - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0116:20UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
29Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - WARTA POZNAŃ____-__-____:__UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):
30POLONIA II Środa Wlkp. - UKS Śrem2016-10-0117:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-09

31AP REISSA Poznań - UKS Śrem2016-10-0909:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
32Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - WARTA POZNAŃ____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
33AP REISSA Poznań - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
34UKS Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
35Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - UKS Śrem____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
36POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-10-0910:40Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:4
37AP REISSA Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0911:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:0
38UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2016-10-0911:20Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:4
39POLONIA II Środa Wlkp. - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
40WARTA POZNAŃ - AP REISSA Poznań2016-10-0912:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:3


Kolejka: 5 w dniach 9999-12-31/0001-01-01

41Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - AP REISSA Poznań____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
42POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
43UKS Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
44AP REISSA Poznań - WARTA POZNAŃ____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
45POLONIA II Środa Wlkp. - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
46WARTA POZNAŃ - UKS Śrem____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
47Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO - WARTA POZNAŃ____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
48AP REISSA Poznań - UKS Śrem____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
49POLONIA II Środa Wlkp. - AP REISSA Poznań____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):
50UKS Śrem - Pauza: VICTORIA WYSOGOTOWO____-__-____:__Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .):