Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-08-21

1ORKAN OBJEZIERZE - Pauza: WARTA Sieraków2016-08-2014:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:1
2WARTA Obrzycko - KS Sękowo2016-08-2115:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)5:0
3NAŁĘCZ OSTRORÓG - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-08-2016:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:2
4ORZEŁ SŁopanowo - SUCHARY Suchy Las2016-08-2114:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:1
5ZIELONI GAJ MAŁY - CZARNI Kaźmierz2016-08-2114:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:0
6POZNAŃSKA 13 Poznań - WARTA Wartosław2016-08-2114:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
7ZŁOCI Złotkowo - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-08-2016:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:9


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

8Pauza: WARTA Sieraków - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-08-2814:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:0
9WARTA Wartosław - ZŁOCI Złotkowo2016-08-2815:00Warta Wartosław (Wartosław )3:1
10CZARNI Kaźmierz - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-08-2815:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)2:5
11SUCHARY Suchy Las - ZIELONI GAJ MAŁY2016-08-2716:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:0
12NAŁĘCZ OSTRORÓG - ORZEŁ SŁopanowo2016-08-2716:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:4
13KS Sękowo - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-08-2812:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )0:1
14ORKAN OBJEZIERZE - WARTA Obrzycko2016-08-2716:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

15WARTA Obrzycko - Pauza: WARTA Sieraków2016-09-0415:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)5:0
16SZTURM JUNIKOWO Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-0411:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)2:5
17ORZEŁ SŁopanowo - KS Sękowo2016-09-0414:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )1:4
18ZIELONI GAJ MAŁY - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-09-0414:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )5:3
19POZNAŃSKA 13 Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-09-0414:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:2
20ZŁOCI Złotkowo - CZARNI Kaźmierz2016-09-0316:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:0
21RZEMIEŚLNIK Kwilcz - WARTA Wartosław2016-09-0316:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

22Pauza: WARTA Sieraków - WARTA Wartosław2016-09-1114:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:3
23CZARNI Kaźmierz - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-09-1115:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:1
24SUCHARY Suchy Las - ZŁOCI Złotkowo2016-09-1016:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:1
25NAŁĘCZ OSTRORÓG - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-1016:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )1:1
26KS Sękowo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-09-1112:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:0
27ORKAN OBJEZIERZE - ORZEŁ SŁopanowo2016-09-1016:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:1
28WARTA Obrzycko - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-09-1115:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

29SZTURM JUNIKOWO Poznań - Pauza: WARTA Sieraków2016-09-1811:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)0:1
30ORZEŁ SŁopanowo - WARTA Obrzycko2016-09-1814:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )2:2
31ZIELONI GAJ MAŁY - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-1814:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )0:3
32POZNAŃSKA 13 Poznań - KS Sękowo2016-09-1814:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:2
33ZŁOCI Złotkowo - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-09-1716:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )8:1
34RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SUCHARY Suchy Las2016-09-1716:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)0:3
35WARTA Wartosław - CZARNI Kaźmierz2016-09-1815:00Warta Wartosław (Wartosław )3:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

36Pauza: WARTA Sieraków - CZARNI Kaźmierz2016-09-2514:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:0
37SUCHARY Suchy Las - WARTA Wartosław2016-09-2416:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)8:0
38NAŁĘCZ OSTRORÓG - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-09-2416:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:1
39KS Sękowo - ZŁOCI Złotkowo2016-09-2512:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:2
40ORKAN OBJEZIERZE - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-2416:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:2
41ZIELONI GAJ MAŁY - WARTA Obrzycko2016-09-2514:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:2
42SZTURM JUNIKOWO Poznań - ORZEŁ SŁopanowo2016-09-2511:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)0:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

43ORZEŁ SŁopanowo - Pauza: WARTA Sieraków2016-10-0214:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )1:2
44ZIELONI GAJ MAŁY - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-10-0214:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:4
45POZNAŃSKA 13 Poznań - WARTA Obrzycko2016-10-0214:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
46ZŁOCI Złotkowo - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-0116:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:2
47RZEMIEŚLNIK Kwilcz - KS Sękowo2016-10-0116:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)4:3
48WARTA Wartosław - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-10-0215:00Warta Wartosław (Wartosław )0:7
49CZARNI Kaźmierz - SUCHARY Suchy Las2016-10-0215:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)1:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

50Pauza: WARTA Sieraków - SUCHARY Suchy Las2016-10-0914:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:3
51NAŁĘCZ OSTRORÓG - CZARNI Kaźmierz2016-10-0816:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )4:3
52KS Sękowo - WARTA Wartosław2016-10-0912:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )4:2
53ORKAN OBJEZIERZE - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-10-0913:30Orkan Objezierze (Objezierze )2:0
54WARTA Obrzycko - ZŁOCI Złotkowo2016-10-0915:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)3:1
55SZTURM JUNIKOWO Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-0911:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)0:7
56ORZEŁ SŁopanowo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-10-0914:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

57ZIELONI GAJ MAŁY - Pauza: WARTA Sieraków2016-10-1614:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:1
58POZNAŃSKA 13 Poznań - ORZEŁ SŁopanowo2016-10-1614:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
59ZŁOCI Złotkowo - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-10-1515:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )6:1
60RZEMIEŚLNIK Kwilcz - WARTA Obrzycko2016-10-1515:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:2
61WARTA Wartosław - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-1615:00Warta Wartosław (Wartosław )0:1
62CZARNI Kaźmierz - KS Sękowo2016-10-1615:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:1
63SUCHARY Suchy Las - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-10-1516:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

64Pauza: WARTA Sieraków - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-10-2314:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:2
65KS Sękowo - SUCHARY Suchy Las2016-10-2312:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )1:1
66ORKAN OBJEZIERZE - CZARNI Kaźmierz2016-10-2215:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:2
67WARTA Wartosław - WARTA Obrzycko2016-10-2315:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)0:2
68SZTURM JUNIKOWO Poznań - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-10-2311:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)1:3
69ORZEŁ SŁopanowo - ZŁOCI Złotkowo2016-10-2314:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )2:1
70ZIELONI GAJ MAŁY - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-2314:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

71POZNAŃSKA 13 Poznań - Pauza: WARTA Sieraków2016-10-3014:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
72ZŁOCI Złotkowo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-10-2915:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:3
73RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ORZEŁ SŁopanowo2016-10-2915:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)3:0
74WARTA Wartosław - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-10-3014:00Warta Wartosław (Wartosław )3:4
75CZARNI Kaźmierz - WARTA Obrzycko2016-10-3014:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:0
76SUCHARY Suchy Las - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-2917:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:2
77NAŁĘCZ OSTRORÓG - KS Sękowo2016-10-2915:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:1


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

78Pauza: WARTA Sieraków - KS Sękowo2016-11-0614:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:1
79ORKAN OBJEZIERZE - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-11-0512:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:0
80WARTA Obrzycko - SUCHARY Suchy Las2016-11-0614:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)0:0
81SZTURM JUNIKOWO Poznań - CZARNI Kaźmierz2016-11-0611:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)3:1
82ORZEŁ SŁopanowo - WARTA Wartosław2016-11-0614:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:0
83ZIELONI GAJ MAŁY - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-11-0614:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:2
84POZNAŃSKA 13 Poznań - ZŁOCI Złotkowo2016-11-0614:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-12/2016-11-13

85ZŁOCI Złotkowo - Pauza: WARTA Sieraków2016-11-1213:30Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )3:0
86RZEMIEŚLNIK Kwilcz - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-11-1213:30Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:2
87WARTA Wartosław - ZIELONI GAJ MAŁY2016-11-1313:30Warta Wartosław (Wartosław )2:2
88CZARNI Kaźmierz - ORZEŁ SŁopanowo2016-11-1313:00Czarni Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)2:1
89SUCHARY Suchy Las - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-11-1216:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:0 V
90NAŁĘCZ OSTRORÓG - WARTA Obrzycko2016-11-1213:30Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )1:1
91KS Sękowo - ORKAN OBJEZIERZE2016-11-1312:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:3