Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F1 Żak Grupa 10

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-18

1WAP LUBOŃ - UKS ORLIK MOSINA2016-09-1809:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:1
2KS Canarinhos III Skórzewo - UKS Grom Dopiewo2016-09-1809:25Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:0
3UKS ORLIK MOSINA - UKS Grom Dopiewo2016-09-1809:50Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:0
4WAP LUBOŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2016-09-1810:15Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)0:1
5KS Canarinhos III Skórzewo - UKS ORLIK MOSINA2016-09-1810:40Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:0
6UKS Grom Dopiewo - WAP LUBOŃ2016-09-1811:05Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)1:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-10-01

7KS Canarinhos III Skórzewo - WAP LUBOŃ2016-10-0110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:0
8UKS Grom Dopiewo - UKS ORLIK MOSINA2016-10-0110:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:1
9WAP LUBOŃ - UKS ORLIK MOSINA2016-10-0110:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:1
10KS Canarinhos III Skórzewo - UKS Grom Dopiewo2016-10-0111:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:0
11UKS Grom Dopiewo - WAP LUBOŃ2016-10-0111:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:0
12UKS ORLIK MOSINA - KS Canarinhos III Skórzewo2016-10-0112:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-10-08

13UKS Grom Dopiewo - KS Canarinhos III Skórzewo2016-10-0811:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:3
14UKS ORLIK MOSINA - WAP LUBOŃ2016-10-0811:25Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:1
15KS Canarinhos III Skórzewo - WAP LUBOŃ2016-10-0811:50Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:0
16UKS Grom Dopiewo - UKS ORLIK MOSINA2016-10-0812:15Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:1
17UKS ORLIK MOSINA - KS Canarinhos III Skórzewo2016-10-0812:40Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:2
18WAP LUBOŃ - UKS Grom Dopiewo2016-10-0813:05Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-22

19UKS ORLIK MOSINA - UKS Grom Dopiewo2016-10-2212:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:2
20WAP LUBOŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2016-10-2212:25Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)0:1
21UKS Grom Dopiewo - KS Canarinhos III Skórzewo2016-10-2212:50Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)2:3
22UKS ORLIK MOSINA - WAP LUBOŃ2016-10-2213:15Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:2
23WAP LUBOŃ - UKS Grom Dopiewo2016-10-2213:40Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:0
24KS Canarinhos III Skórzewo - UKS ORLIK MOSINA2016-10-2214:05Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)0:0