Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F1 Żak Grupa 9

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-18

1PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-09-1810:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:5
2LIDER SWARZĘDZ - PIAST Kobylnica2016-09-1810:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:0
3AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PIAST Kobylnica2016-09-1810:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:4
4PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1811:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:3
5LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-09-1811:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:1
6PIAST Kobylnica - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-09-1812:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-10-01

7LIDER SWARZĘDZ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-0109:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:2
8PIAST Kobylnica - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-0109:25Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)0:1
9PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-0109:50Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)0:1
10LIDER SWARZĘDZ - PIAST Kobylnica2016-10-0110:15Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)1:1
11PIAST Kobylnica - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-0110:40Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:0
12AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2016-10-0111:05Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-10-23

13PIAST Kobylnica - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2313:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2
14AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-2313:25Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:3
15LIDER SWARZĘDZ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-2313:50Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:0
16PIAST Kobylnica - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-2314:15Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:0
17AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2314:40Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:4
18PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - PIAST Kobylnica2016-10-2315:05Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-29

19AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PIAST Kobylnica2016-10-2910:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:0
20PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2910:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:2
21PIAST Kobylnica - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2910:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:1
22AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-2911:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
23PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - PIAST Kobylnica2016-10-2911:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:1
24LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-2912:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:0