Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F1 Żak Grupa 7

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-18

1UNIA Swarzędz - LECH Poznań2016-09-1810:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
2PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-09-1810:25Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
3LECH Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-09-1810:50Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
4UNIA Swarzędz - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-09-1811:15Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0
5PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - LECH Poznań2016-09-1811:40Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3
6POZNANIAK AUREA POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-09-1812:05Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-10-01

7PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2016-10-0110:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:4
8POZNANIAK AUREA POZNAŃ - LECH Poznań2016-10-0110:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:0
9UNIA Swarzędz - LECH Poznań2016-10-0110:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:3
10PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-10-0111:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:0
11POZNANIAK AUREA POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-10-0111:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:1
12LECH Poznań - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-0112:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-10-16

13POZNANIAK AUREA POZNAŃ - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-1610:00Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:2
14LECH Poznań - UNIA Swarzędz2016-10-1610:25Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:1
15PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2016-10-1610:50Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)0:0
16POZNANIAK AUREA POZNAŃ - LECH Poznań2016-10-1611:15Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:2
17LECH Poznań - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-1611:40Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:1
18UNIA Swarzędz - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-10-1612:05Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-30

19LECH Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-10-3010:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:2
20UNIA Swarzędz - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-3010:25Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:0
21POZNANIAK AUREA POZNAŃ - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-3010:50Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:0
22LECH Poznań - UNIA Swarzędz2016-10-3011:15Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:0
23UNIA Swarzędz - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2016-10-3011:40Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:0
24PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - LECH Poznań2016-10-3012:05Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:3