Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: F1 Żak Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-18

1UKS AP Reissa Poznań - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-1809:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)13:0
2Błękitni WRONKI - MAWIT Lwówek2016-09-1809:25UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:4
3GMINNA SP SĄTOPY - MAWIT Lwówek2016-09-1809:50UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
4UKS AP Reissa Poznań - Błękitni WRONKI2016-09-1810:15UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:0
5Błękitni WRONKI - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-1810:40UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:5
6MAWIT Lwówek - UKS AP Reissa Poznań2016-09-1811:05UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:11


Kolejka: 2 w dniach 2016-10-01

7Błękitni WRONKI - UKS AP Reissa Poznań2016-10-0110:00Błękitni Wronki (Popowo )0:4
8MAWIT Lwówek - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-0110:25Błękitni Wronki (Popowo )0:3 V
9UKS AP Reissa Poznań - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-0110:50Błękitni Wronki (Popowo )6:0
10Błękitni WRONKI - MAWIT Lwówek2016-10-0111:15Błękitni Wronki (Popowo )3:0 V
11MAWIT Lwówek - UKS AP Reissa Poznań2016-10-0111:40Błękitni Wronki (Popowo )0:3 V
12GMINNA SP SĄTOPY - Błękitni WRONKI2016-10-0112:05Błękitni Wronki (Popowo )3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-10-09

13MAWIT Lwówek - Błękitni WRONKI2016-10-0910:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:1
14GMINNA SP SĄTOPY - UKS AP Reissa Poznań2016-10-0910:25Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:8
15Błękitni WRONKI - UKS AP Reissa Poznań2016-10-0910:50Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:13
16MAWIT Lwówek - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-0911:15Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0
17GMINNA SP SĄTOPY - Błękitni WRONKI2016-10-0911:40Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:2
18UKS AP Reissa Poznań - MAWIT Lwówek2016-10-0912:05Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)6:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-23

19GMINNA SP SĄTOPY - MAWIT Lwówek2016-10-2309:30Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)3:1
20UKS AP Reissa Poznań - Błękitni WRONKI2016-10-2309:55Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)2:0
21MAWIT Lwówek - Błękitni WRONKI2016-10-2310:20Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)0:6
22GMINNA SP SĄTOPY - UKS AP Reissa Poznań2016-10-2310:45Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)0:6
23UKS AP Reissa Poznań - MAWIT Lwówek2016-10-2311:10Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)7:0
24Błękitni WRONKI - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-2311:35Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)4:1