Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-20/2016-11-13

1ZAWISZA Dolsk - AVIA KAMIONKI2016-08-2017:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:4
2WARTA II Śrem - CLESCEVIA Kleszczewo2016-08-2017:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3
3STELLA Luboń - CZARNI Czerniejewo2016-08-2117:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
4JURAND KOZIEGŁOWY - KŁOS II Zaniemyśl2016-11-1313:30Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
5POLONIA II Środa Wlkp. - POLONIA Poznań2016-08-2013:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
6POGOŃ Książ Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2016-08-2017:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)6:4
7PHYTOPHARM KLĘKA - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-08-2113:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-27

8AVIA KAMIONKI - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-08-2716:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)0:3
9LIDER SWARZĘDZ - PHYTOPHARM KLĘKA2016-08-2716:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:3
10POLONIA Poznań - POGOŃ Książ Wlkp.2016-08-2716:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:0
11JURAND KOZIEGŁOWY - POLONIA II Środa Wlkp.2016-08-2711:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:4
12KŁOS II Zaniemyśl - CZARNI Czerniejewo2016-08-2718:00Zaniemyśl, Poznańska 281:2
13CLESCEVIA Kleszczewo - STELLA Luboń2016-08-2717:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)3:1
14ZAWISZA Dolsk - WARTA II Śrem2016-08-2717:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

15WARTA II Śrem - AVIA KAMIONKI2016-09-0414:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:2
16STELLA Luboń - ZAWISZA Dolsk2016-09-0317:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:1
17KŁOS II Zaniemyśl - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-0411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:1
18POLONIA II Środa Wlkp. - CZARNI Czerniejewo2016-09-0314:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3
19POGOŃ Książ Wlkp. - JURAND KOZIEGŁOWY2016-09-0317:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)4:3
20PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA Poznań2016-09-0413:00Phytopharm Klęka (Klęka )2:1
21MARATOŃCZYK Brzeźno - LIDER SWARZĘDZ2016-09-0316:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

22AVIA KAMIONKI - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1016:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)1:3
23POLONIA Poznań - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-09-1016:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:4
24JURAND KOZIEGŁOWY - PHYTOPHARM KLĘKA2016-09-1017:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:3
25POGOŃ Książ Wlkp. - CZARNI Czerniejewo2016-09-1017:00Książ Wielkopolski, Strzelecka 160:3
26CLESCEVIA Kleszczewo - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-1017:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:2
27ZAWISZA Dolsk - KŁOS II Zaniemyśl2016-09-1017:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:2
28WARTA II Śrem - STELLA Luboń2016-09-1114:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

29STELLA Luboń - AVIA KAMIONKI2016-09-1716:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2
30KŁOS II Zaniemyśl - WARTA II Śrem2016-09-1811:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:2
31POLONIA II Środa Wlkp. - ZAWISZA Dolsk2016-09-1714:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V
32POGOŃ Książ Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-1716:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:3
33PHYTOPHARM KLĘKA - CZARNI Czerniejewo2016-09-1813:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:2
34MARATOŃCZYK Brzeźno - JURAND KOZIEGŁOWY2016-09-1716:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)5:1
35LIDER SWARZĘDZ - POLONIA Poznań2016-09-1716:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

36AVIA KAMIONKI - POLONIA Poznań2016-09-2416:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)3:0 V
37JURAND KOZIEGŁOWY - LIDER SWARZĘDZ2016-09-2416:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:8
38CZARNI Czerniejewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-09-2416:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)6:1
39CLESCEVIA Kleszczewo - PHYTOPHARM KLĘKA2016-09-2415:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:1
40ZAWISZA Dolsk - POGOŃ Książ Wlkp.2016-09-2416:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:0
41WARTA II Śrem - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2514:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:2
42STELLA Luboń - KŁOS II Zaniemyśl2016-09-2416:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

43KŁOS II Zaniemyśl - AVIA KAMIONKI2016-10-0211:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:3
44POLONIA II Środa Wlkp. - STELLA Luboń2016-10-0114:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:2
45POGOŃ Książ Wlkp. - WARTA II Śrem2016-10-0116:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:1
46PHYTOPHARM KLĘKA - ZAWISZA Dolsk2016-10-0116:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:2
47MARATOŃCZYK Brzeźno - CLESCEVIA Kleszczewo2016-10-0116:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:2
48LIDER SWARZĘDZ - CZARNI Czerniejewo2016-10-0116:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )3:4
49POLONIA Poznań - JURAND KOZIEGŁOWY2016-10-0116:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

50AVIA KAMIONKI - JURAND KOZIEGŁOWY2016-10-0816:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)6:0
51CZARNI Czerniejewo - POLONIA Poznań2016-10-0816:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)6:2 V
52CLESCEVIA Kleszczewo - LIDER SWARZĘDZ2016-10-0816:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:5
53ZAWISZA Dolsk - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-10-0816:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:1
54WARTA II Śrem - PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-0914:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:5
55STELLA Luboń - POGOŃ Książ Wlkp.2016-10-0816:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)5:0
56KŁOS II Zaniemyśl - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0911:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:6


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

57POLONIA II Środa Wlkp. - AVIA KAMIONKI2016-10-1513:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)6:1
58POGOŃ Książ Wlkp. - KŁOS II Zaniemyśl2016-10-1515:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:3
59PHYTOPHARM KLĘKA - STELLA Luboń2016-10-1613:00Phytopharm Klęka (Klęka )0:1
60MARATOŃCZYK Brzeźno - WARTA II Śrem2016-10-1515:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:2
61LIDER SWARZĘDZ - ZAWISZA Dolsk2016-10-1515:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:2
62POLONIA Poznań - CLESCEVIA Kleszczewo2016-10-1515:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V
63JURAND KOZIEGŁOWY - CZARNI Czerniejewo2016-10-1515:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:4


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

64AVIA KAMIONKI - CZARNI Czerniejewo2016-10-2215:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)6:2
65CLESCEVIA Kleszczewo - JURAND KOZIEGŁOWY2016-10-2215:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)3:4
66ZAWISZA Dolsk - POLONIA Poznań2016-10-2215:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:1
67WARTA II Śrem - LIDER SWARZĘDZ2016-10-2213:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
68STELLA Luboń - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-10-2215:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:0
69KŁOS II Zaniemyśl - PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-2311:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1
70POLONIA II Środa Wlkp. - POGOŃ Książ Wlkp.2016-10-2313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

71POGOŃ Książ Wlkp. - AVIA KAMIONKI2016-10-2915:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:12
72PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-3013:00Phytopharm Klęka (Klęka )0:0
73MARATOŃCZYK Brzeźno - KŁOS II Zaniemyśl2016-10-3012:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:3
74LIDER SWARZĘDZ - STELLA Luboń2016-10-2915:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:2
75POLONIA Poznań - WARTA II Śrem2016-10-2915:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:1
76JURAND KOZIEGŁOWY - ZAWISZA Dolsk2016-10-2915:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:2
77CZARNI Czerniejewo - CLESCEVIA Kleszczewo2016-10-2915:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)2:3


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

78AVIA KAMIONKI - CLESCEVIA Kleszczewo2016-11-0514:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)8:2
79ZAWISZA Dolsk - CZARNI Czerniejewo2016-11-0514:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:4
80WARTA II Śrem - JURAND KOZIEGŁOWY2016-11-0614:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
81STELLA Luboń - POLONIA Poznań2016-11-0514:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:0
82KŁOS II Zaniemyśl - LIDER SWARZĘDZ2016-11-0611:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:6
83POLONIA II Środa Wlkp. - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-11-0614:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0
84POGOŃ Książ Wlkp. - PHYTOPHARM KLĘKA2016-11-0514:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

85PHYTOPHARM KLĘKA - AVIA KAMIONKI2016-11-1313:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:2
86MARATOŃCZYK Brzeźno - POGOŃ Książ Wlkp.2016-11-1213:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:2
87POLONIA II Środa Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2016-11-1111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2
88POLONIA Poznań - KŁOS II Zaniemyśl2016-11-1111:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:2
89JURAND KOZIEGŁOWY - STELLA Luboń2016-11-1111:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
90CZARNI Czerniejewo - WARTA II Śrem2016-11-1113:30Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)1:3
91CLESCEVIA Kleszczewo - ZAWISZA Dolsk2016-11-1213:30Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:3