Terminarz rozgrywek ligi: Puchar Polski "strefa poznańska"

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-18/2016-08-24

1WKS Owieczki - WEŁNIANKA Kiszkowo2016-08-2114:00Owieczki .3:0
2Walka Kostrzyn - GKS Gułtowy2016-08-2017:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)10:1
3LECHITA Kłecko - MEBLORZ SWARZĘDZ2016-08-2014:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)0:1
4Oldboy POLONIA Środa Wlkp. - KS SZCZYTNIKI2016-08-2113:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:8
5Oldboye TPS WINOGRADY Poznań - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-08-2112:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:5
6KS UCHOROWO - Antares ZALASEWO2016-08-2114:00KS Uchorowo (Uchorowo .)6:4
7LECH Oldboys Poznań - Oldboy LIPNO Stęszew2016-08-1818:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)12:2
8GKS Golęczewo - KS Gaj Wielki2016-08-2014:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)0:3 V
9ORZEŁ Łowyń - LZS OTOROWO2016-08-2114:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:3
10OKOŃ Sapowice - JASTRZĄB RUDNIKI2016-08-2018:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:4
11ORZEŁ Rostarzewo - PIAST JABŁONNA2016-08-2114:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)4:0
12BOLA 06 Poznań - ORŁY PLEWISKA2016-08-2014:00Bola 06 Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:0
13JAMAJKA BARTKOWIAK ŚREM - LOTNIK-1997 POZNAŃ2016-08-2014:00Jamajka Bartkowiak Śrem (Śrem, Poznańska 11)0:0
14TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - Absolwent POZNAŃ2016-08-2115:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)3:0
15LAS Puszczykowo - ODLEW Poznań2016-08-2014:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )4:0
16Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - KOLEGIUM SĘDZIÓW2016-08-2418:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-06/2016-09-14

17Walka Kostrzyn - ORKAN Jarosławiec2016-09-1417:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:4
18WKS Owieczki - LIDER SWARZĘDZ2016-09-0717:00Owieczki .1:4
19KS SZCZYTNIKI - WARTA II Śrem2016-09-0717:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)4:4
20LECH Oldboys Poznań - IKP OLIMPIA POZNAŃ2016-09-0818:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:2
21CZARNI Czerniejewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-09-0717:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:8
22POGOŃ Książ Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-0717:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:1
23PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-0717:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:4
24AVIA KAMIONKI - ZAWISZA Dolsk2016-09-0717:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)5:1
25STELLA Luboń - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-0717:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:0
26MEBLORZ SWARZĘDZ - POLONIA Poznań2016-09-0717:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:3
27JURAND KOZIEGŁOWY - SZTURM JUNIKOWO Poznań2016-09-0717:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)9:3
28KS UCHOROWO - KS Gaj Wielki2016-09-0717:00KS Uchorowo (Uchorowo .)3:0 V
29LZS OTOROWO - CZARNI Kaźmierz2016-09-0717:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )5:1
30LOTNIK-1997 POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-09-0717:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)3:4
31BOLA 06 Poznań - LIPNO Stęszew2016-09-0716:00Bola 06 Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3
32LAS Puszczykowo - JASTRZĄB RUDNIKI2016-09-0717:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )6:0
33PROMIEŃ Opalenica - SPÓJNIA Strykowo2016-09-0717:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:0
34NAŁĘCZ OSTRORÓG - WARTA Sieraków2016-09-0717:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )5:4
35RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ORŁY PNIEWY2016-09-0717:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)4:6
36ZŁOCI Złotkowo - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-0717:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:5
37TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - WARTA Obrzycko2016-09-0720:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)5:1
38KŁOS Gałowo - KOLEGIUM SĘDZIÓW2016-09-0617:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)6:0
39ZIELONI GAJ MAŁY - KS Sękowo2016-09-0717:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:0 V
40KS Canarinhos Skórzewo - SOKÓŁ Duszniki2016-09-0717:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1
41SKRA Wielkopolska Otusz - 1920 Mosina2016-09-0717:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:10
42NAP NOWY TOMYŚL - TS GMINY Kamieniec2016-09-0717:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:1
43ORZEŁ Granowo - PATRIA Buk2016-09-0717:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:5
44LZS Wronczyn - GMINY Grodzisk Wlkp.2016-09-0717:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0
45ORZEŁ Rostarzewo - INTER Zdrój2016-09-0717:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-27/2016-10-05

46SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Pniewy2016-09-2816:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:3
47Błękitni WRONKI - CZARNI Wróblewo2016-09-2816:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
48ZIELONI GAJ MAŁY - NAŁĘCZ OSTRORÓG2016-09-2816:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:1
49ORŁY PNIEWY - POGOŃ Lwówek2016-09-2816:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:4
50ORKAN OBJEZIERZE - WARTA Międzychód2016-09-2816:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:5
51KŁOS Gałowo - SPARTA Oborniki2016-09-2816:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:3
52MAWIT Lwówek - ZIELONI Lubosz2016-09-2816:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
53LZS OTOROWO - LECH II Poznań2016-09-2816:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:17
54ORKAN Konarzewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-2816:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:3
55PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2016-09-2816:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:1
56LZS Wronczyn - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-0516:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:5
57TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2016-09-2820:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)5:1
58SOKÓŁ Rakoniewice - GKS Dopiewo2016-09-2816:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:6
59TS GMINY Kamieniec - GROM Plewiska2016-09-2816:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:5
60LIPNO Stęszew - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-09-2816:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:3
61ORZEŁ Rostarzewo - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-2816:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)2:1
62JURAND KOZIEGŁOWY - HURAGAN Pobiedziska2016-09-2816:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)4:2
63WEŁNA Rogoźno - MIESZKO Gniezno2016-09-2816:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:4
64KS UCHOROWO - PELIKAN Niechanowo2016-09-2816:00KS Uchorowo (Uchorowo .)0:1
65SUCHARY Suchy Las - UNIA Swarzędz2016-09-2818:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:3
66LIDER SWARZĘDZ - MARATOŃCZYK Brzeźno2016-09-2816:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:6
67VITCOVIA Witkowo - PIAST Kobylnica2016-09-2816:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)6:1
68CONCORDIA Murowana Goślina - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-2816:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1
69OTPS WINOGRADY Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2016-09-2816:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:3
70POGOŃ Książ Wlkp. - KŁOS Zaniemyśl2016-09-2816:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:2
71LECH Oldboys Poznań - WIARA LECHA Poznań2016-09-2719:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:5
72AVIA KAMIONKI - ORKAN Jarosławiec2016-09-2816:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)4:1
73POLONIA II Środa Wlkp. - STELLA Luboń2016-09-2816:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:0
74KS SZCZYTNIKI - POLONIA Poznań2016-09-2816:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)1:1
75WARTA Śrem - POLONIA Środa Wlkp.2016-09-2816:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:9
761920 Mosina - Luboński 1943 Luboń2016-09-2816:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:3
77LAS Puszczykowo - KOTWICA Kórnik2016-09-2816:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:9


Kolejka: 4 w dniach 2016-10-18/2016-11-19

78SPARTA Szamotuły - Błękitni WRONKI2016-10-1915:30Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:2
79ZIELONI GAJ MAŁY - ORŁY PNIEWY2016-10-1915:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )4:7
80WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2016-10-1915:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:2
81ZIELONI Lubosz - LECH II Poznań2016-10-1915:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:3
82PATRIA Buk - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-1915:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:4
83TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-1920:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)0:3
84GKS Dopiewo - GROM Plewiska2016-10-1915:30GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:3
85ORZEŁ Rostarzewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2016-10-1815:30Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)0:2
86JURAND KOZIEGŁOWY - MIESZKO Gniezno2016-11-1913:30Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:3
87SUCHARY Suchy Las - PELIKAN Niechanowo2016-10-1918:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:0
88MARATOŃCZYK Brzeźno - VITCOVIA Witkowo2016-10-1915:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:4
89OTPS WINOGRADY Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-11-1912:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2
90POGOŃ Książ Wlkp. - WIARA LECHA Poznań2016-10-1915:30Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:9
91AVIA KAMIONKI - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-1915:30Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)3:5
92POLONIA Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2016-10-1915:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:10 V
93Luboński 1943 Luboń - KOTWICA Kórnik2016-10-2615:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:6