Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1SOKÓŁ Pniewy - SPN SZAMOTUŁY2016-09-0313:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:7
2SPARTA Oborniki - KŁOS Gałowo2016-09-0311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:2
3AP REISSA II Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-0410:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)12:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4SPN SZAMOTUŁY - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-1010:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)8:5
5KŁOS Gałowo - AP REISSA II Poznań2016-09-1014:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)4:6
6SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Oborniki2016-09-1011:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-19

7SPARTA Oborniki - SPN SZAMOTUŁY2016-09-1711:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:4
8AP REISSA II Poznań - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1810:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)4:10
9ORKAN OBJEZIERZE - KŁOS Gałowo2016-09-1918:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:10


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10SPN SZAMOTUŁY - KŁOS Gałowo2016-09-2410:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:1
11SOKÓŁ Pniewy - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-2411:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:0
12SPARTA Oborniki - AP REISSA II Poznań2016-09-2411:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)8:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-02

13AP REISSA II Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-10-0210:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)4:4
14ORKAN OBJEZIERZE - SPARTA Oborniki2016-10-0215:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:5
15SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo2016-10-0213:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)9:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16SPN SZAMOTUŁY - SOKÓŁ Pniewy2016-10-0810:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:3
17KŁOS Gałowo - SPARTA Oborniki2016-10-0816:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)6:6
18ORKAN OBJEZIERZE - AP REISSA II Poznań2016-10-0914:00Orkan Objezierze (Objezierze )2:9


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19ORKAN OBJEZIERZE - SPN SZAMOTUŁY2016-10-1612:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:12
20AP REISSA II Poznań - KŁOS Gałowo2016-10-1610:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)9:5
21SPARTA Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2016-10-1511:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:5


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22SPN SZAMOTUŁY - SPARTA Oborniki2016-10-2210:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)9:2
23SOKÓŁ Pniewy - AP REISSA II Poznań2016-10-2211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:6
24KŁOS Gałowo - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-2216:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)9:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25KŁOS Gałowo - SPN SZAMOTUŁY2016-10-2915:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:6
26ORKAN OBJEZIERZE - SOKÓŁ Pniewy2016-10-3012:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:11
27AP REISSA II Poznań - SPARTA Oborniki2016-10-3010:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)6:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA II Poznań2016-11-0510:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)6:7
29SPARTA Oborniki - ORKAN OBJEZIERZE2016-11-0511:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)7:1
30KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Pniewy2016-11-0611:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:8