Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1KŁOS Zaniemyśl - AP DĘBIEC2016-09-0311:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:2
2RED BOX Suchy Las POZNAŃ - AVIA KAMIONKI2016-09-0411:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)2:5
3POZNAŃSKA 13 Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-0412:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )20:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4AP DĘBIEC - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-1010:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)9:0
5AVIA KAMIONKI - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-1010:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)5:6
6KŁOS Zaniemyśl - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2016-09-1011:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7RED BOX Suchy Las POZNAŃ - AP DĘBIEC2016-09-1810:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)8:0
8POZNAŃSKA 13 Poznań - KŁOS Zaniemyśl2016-09-1712:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:4
9POLONIA II Środa Wlkp. - AVIA KAMIONKI2016-09-1713:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:9


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-23/2016-09-25

10AP DĘBIEC - AVIA KAMIONKI2016-09-2410:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:3
11KŁOS Zaniemyśl - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2317:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)9:1
12RED BOX Suchy Las POZNAŃ - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-2511:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)6:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13POZNAŃSKA 13 Poznań - AP DĘBIEC2016-10-0212:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:2
14POLONIA II Środa Wlkp. - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2016-10-0113:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:15
15AVIA KAMIONKI - KŁOS Zaniemyśl2016-10-0110:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)6:6


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

16AP DĘBIEC - KŁOS Zaniemyśl2016-10-0810:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)3:8
17AVIA KAMIONKI - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2016-10-0810:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)3:5
18POLONIA II Środa Wlkp. - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-0813:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:12


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19POLONIA II Środa Wlkp. - AP DĘBIEC2016-10-1512:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )4:7
20POZNAŃSKA 13 Poznań - AVIA KAMIONKI2016-10-1512:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:6
21RED BOX Suchy Las POZNAŃ - KŁOS Zaniemyśl2016-10-1610:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)1:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-25

22AP DĘBIEC - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2016-10-2210:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:5
23KŁOS Zaniemyśl - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-2311:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:1
24AVIA KAMIONKI - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-2517:30Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)10:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25AVIA KAMIONKI - AP DĘBIEC2016-10-2910:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)3:1
26POLONIA II Środa Wlkp. - KŁOS Zaniemyśl2016-10-2913:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:19
27POZNAŃSKA 13 Poznań - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2016-10-2912:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:6


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-11

28AP DĘBIEC - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-11-0510:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:3
29RED BOX Suchy Las POZNAŃ - POLONIA II Środa Wlkp.2016-11-0610:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)21:1
30KŁOS Zaniemyśl - AVIA KAMIONKI2016-11-1114:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:5