Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-13

1WEŁNA II Rogoźno - STOPER Poznań2016-09-1317:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )2:5
2PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-09-0310:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )11:0
3Pauza: POLONIA Poznań - Nielba Wągrowiec____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4STOPER Poznań - Nielba Wągrowiec2016-09-1010:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:10
5AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - Pauza: POLONIA Poznań____-__-____:__Błękitni Owińska (Koziegłowy ):
6WEŁNA II Rogoźno - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1013:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:6


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

7PRZEMYSŁAW Poznań - STOPER Poznań2016-09-1709:30Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )11:1
8Pauza: POLONIA Poznań - WEŁNA II Rogoźno____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):
9Nielba Wągrowiec - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-09-1713:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)13:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-21/2016-09-24

10STOPER Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-09-2117:30Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:3
11WEŁNA II Rogoźno - Nielba Wągrowiec2016-09-2413:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )0:12
12PRZEMYSŁAW Poznań - Pauza: POLONIA Poznań____-__-____:__Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego ):


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13Pauza: POLONIA Poznań - STOPER Poznań____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):
14Nielba Wągrowiec - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0111:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)8:2
15AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WEŁNA II Rogoźno2016-10-0215:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:6


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16STOPER Poznań - WEŁNA II Rogoźno2016-10-0815:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:2
17AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0910:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:11
18Nielba Wągrowiec - Pauza: POLONIA Poznań____-__-____:__ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10):


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19Nielba Wągrowiec - STOPER Poznań2016-10-1611:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)3:0 V
20Pauza: POLONIA Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):
21PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNA II Rogoźno2016-10-1509:30Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )7:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22STOPER Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-2210:00Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:7
23WEŁNA II Rogoźno - Pauza: POLONIA Poznań____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna ):
24AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - Nielba Wągrowiec2016-10-2314:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:16


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-30

25AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - STOPER Poznań2016-10-3010:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:0 V
26Nielba Wągrowiec - WEŁNA II Rogoźno2016-10-3011:00ORLIK S.P. nr.4 (Wągrowiec, Reja 10)11:0
27Pauza: POLONIA Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28STOPER Poznań - Pauza: POLONIA Poznań____-__-____:__Stoper Poznań o (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37):
29PRZEMYSŁAW Poznań - Nielba Wągrowiec2016-11-0510:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )3:10
30WEŁNA II Rogoźno - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-11-0513:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )2:6