Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - POLONIA dziewczyny Poznań2016-09-0410:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )5:2
2CHROBRY II GNIEZNO - KAROLINKA Koziegłowy2016-09-0310:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)7:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

3KAROLINKA Koziegłowy - PIAST II Kobylnica2016-09-1010:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)1:10
4PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - CHROBRY II GNIEZNO2016-09-1110:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )5:2


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-18

5CHROBRY II GNIEZNO - POLONIA dziewczyny Poznań2016-09-1812:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:0
6PIAST II Kobylnica - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-09-1812:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-23/2016-09-24

7POLONIA dziewczyny Poznań - KAROLINKA Koziegłowy2016-09-2413:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)7:3
8CHROBRY II GNIEZNO - PIAST II Kobylnica2016-09-2317:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

9PIAST II Kobylnica - POLONIA dziewczyny Poznań2016-10-0212:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)7:1
10KAROLINKA Koziegłowy - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-0115:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)1:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

11POLONIA dziewczyny Poznań - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-0813:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:1
12KAROLINKA Koziegłowy - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-0814:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-16

13PIAST II Kobylnica - KAROLINKA Koziegłowy2016-10-1610:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)9:2
14CHROBRY II GNIEZNO - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2016-10-1612:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-26

15POLONIA dziewczyny Poznań - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-2213:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:2
16PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - PIAST II Kobylnica2016-10-2617:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

17KAROLINKA Koziegłowy - POLONIA dziewczyny Poznań2016-10-2915:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)2:4
18PIAST II Kobylnica - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-2910:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

19POLONIA dziewczyny Poznań - PIAST II Kobylnica2016-11-0510:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:6
20PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KAROLINKA Koziegłowy2016-11-0515:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )6:1