Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 9

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1KORONA ZAKRZEWO - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-09-0314:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )15:2
2KS Canarinhos II Skórzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-0312:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:3
3PRZEMYSŁAW Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-0411:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )3:8


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-09/2016-09-10

4UKS ORZEŁ GRANOWO - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-1013:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:21
5SKRA Wielkopolska Otusz - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-0916:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:4
6KORONA ZAKRZEWO - KS Canarinhos II Skórzewo2016-09-1010:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )2:8


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-22

7KS Canarinhos II Skórzewo - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-09-2217:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:2
8PRZEMYSŁAW Poznań - KORONA ZAKRZEWO2016-09-1811:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )2:1
9POZNAŃSKA 13 Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-1712:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:3


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10UKS ORZEŁ GRANOWO - SKRA Wielkopolska Otusz2016-09-2415:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:3
11KORONA ZAKRZEWO - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-2410:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:6
12KS Canarinhos II Skórzewo - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-2412:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:10


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-01

13PRZEMYSŁAW Poznań - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-10-0112:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )9:1
14POZNAŃSKA 13 Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2016-10-0112:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:5
15SKRA Wielkopolska Otusz - KORONA ZAKRZEWO2016-09-3016:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16UKS ORZEŁ GRANOWO - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0813:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:17
17SKRA Wielkopolska Otusz - KS Canarinhos II Skórzewo2016-10-0910:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:3
18POZNAŃSKA 13 Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0912:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19POZNAŃSKA 13 Poznań - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-10-1512:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
20PRZEMYSŁAW Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz2016-10-1611:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )6:2
21KS Canarinhos II Skórzewo - KORONA ZAKRZEWO2016-10-1612:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)6:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22UKS ORZEŁ GRANOWO - KS Canarinhos II Skórzewo2016-10-2312:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:6
23KORONA ZAKRZEWO - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-2210:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:7
24SKRA Wielkopolska Otusz - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-2314:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:10


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-28/2016-10-30

25SKRA Wielkopolska Otusz - UKS ORZEŁ GRANOWO2016-10-2815:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )5:1
26POZNAŃSKA 13 Poznań - KORONA ZAKRZEWO2016-10-2914:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:2
27PRZEMYSŁAW Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2016-10-3011:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28UKS ORZEŁ GRANOWO - PRZEMYSŁAW Poznań2016-11-0515:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:5
29KS Canarinhos II Skórzewo - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-11-0512:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:6
30KORONA ZAKRZEWO - SKRA Wielkopolska Otusz2016-11-0510:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:3