Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 8

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-09-03

1PROMIEŃ Opalenica - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-0310:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)0:8
2PIAST JABŁONNA - GSS Grodzisk Wlkp.2016-09-0313:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)4:2
3PATRIA Buk - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-0217:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-09/2016-09-10

4GMINNA SP SĄTOPY - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-1011:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)1:11
5GSS Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2016-09-0917:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:5
6PROMIEŃ Opalenica - PIAST JABŁONNA2016-09-1010:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)1:9


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-16/2016-09-17

7PIAST JABŁONNA - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-1713:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)4:5
8PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2016-09-1617:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:1
9NAP NOWY TOMYŚL - GSS Grodzisk Wlkp.2016-09-1618:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)9:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-21/2016-09-24

10GMINNA SP SĄTOPY - GSS Grodzisk Wlkp.2016-09-2117:30Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)4:2
11PROMIEŃ Opalenica - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-2410:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)1:22
12PIAST JABŁONNA - PATRIA Buk2016-09-2413:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)4:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-01

13PATRIA Buk - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-3017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:2
14NAP NOWY TOMYŚL - PIAST JABŁONNA2016-10-0115:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)9:5
15GSS Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica2016-09-3017:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-07/2016-10-08

16GMINNA SP SĄTOPY - PROMIEŃ Opalenica2016-10-0811:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)12:0
17GSS Grodzisk Wlkp. - PIAST JABŁONNA2016-10-0717:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:8
18NAP NOWY TOMYŚL - PATRIA Buk2016-10-0812:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)7:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-14/2016-10-16

19NAP NOWY TOMYŚL - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-1615:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:4
20PATRIA Buk - GSS Grodzisk Wlkp.2016-10-1416:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)4:1
21PIAST JABŁONNA - PROMIEŃ Opalenica2016-10-1513:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)16:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-21/2016-10-22

22GMINNA SP SĄTOPY - PIAST JABŁONNA2016-10-2211:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)4:4
23PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2016-10-2210:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)0:17
24GSS Grodzisk Wlkp. - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-2117:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:8


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25GSS Grodzisk Wlkp. - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-2913:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:5
26NAP NOWY TOMYŚL - PROMIEŃ Opalenica2016-10-2914:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
27PATRIA Buk - PIAST JABŁONNA2016-10-2910:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28GMINNA SP SĄTOPY - PATRIA Buk2016-11-0511:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)5:3
29PIAST JABŁONNA - NAP NOWY TOMYŚL2016-11-0513:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)2:4
30PROMIEŃ Opalenica - GSS Grodzisk Wlkp.2016-11-0510:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)0:11