Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1KOZIOŁEK POZNAŃ - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-0410:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )14:4
2GROM Plewiska - Pauza: JEDYNKA Luboń____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):
3LZS Wronczyn - LAS Puszczykowo2016-09-0314:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:12


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-11

4OTPS WINOGRADY Poznań - LAS Puszczykowo2016-09-1110:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )8:0
5Pauza: JEDYNKA Luboń - LZS Wronczyn____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):
6KOZIOŁEK POZNAŃ - GROM Plewiska2016-09-1110:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )8:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

7GROM Plewiska - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-1710:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)11:3
8LZS Wronczyn - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1714:00LZS Wronczyn (Wronczyn )2:18
9LAS Puszczykowo - Pauza: JEDYNKA Luboń____-__-____:__Las Puszczykowo o (Puszczykowo, Nowe Osiedle ):


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

10OTPS WINOGRADY Poznań - Pauza: JEDYNKA Luboń____-__-____:__OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze ):
11KOZIOŁEK POZNAŃ - LAS Puszczykowo2016-09-2510:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )14:0
12GROM Plewiska - LZS Wronczyn2016-09-2410:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)13:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

13LZS Wronczyn - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-0114:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:11
14LAS Puszczykowo - GROM Plewiska2016-10-0115:00Las Puszczykowo o (Puszczykowo, Nowe Osiedle )2:8
15Pauza: JEDYNKA Luboń - KOZIOŁEK POZNAŃ____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16OTPS WINOGRADY Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-0910:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:14
17Pauza: JEDYNKA Luboń - GROM Plewiska____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):
18LAS Puszczykowo - LZS Wronczyn2016-10-0815:00Las Puszczykowo o (Puszczykowo, Nowe Osiedle )14:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15

19LAS Puszczykowo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-1515:00Las Puszczykowo o (Puszczykowo, Nowe Osiedle )0:4
20LZS Wronczyn - Pauza: JEDYNKA Luboń____-__-____:__LZS Wronczyn (Wronczyn ):
21GROM Plewiska - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-1510:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)7:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-23

22OTPS WINOGRADY Poznań - GROM Plewiska2016-10-2310:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:7
23KOZIOŁEK POZNAŃ - LZS Wronczyn2016-10-2310:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )26:0
24Pauza: JEDYNKA Luboń - LAS Puszczykowo____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25Pauza: JEDYNKA Luboń - OTPS WINOGRADY Poznań____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):
26LAS Puszczykowo - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-2913:00Las Puszczykowo o (Puszczykowo, Nowe Osiedle )0:6
27LZS Wronczyn - GROM Plewiska2016-10-2914:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:20


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-13

28OTPS WINOGRADY Poznań - LZS Wronczyn2016-11-1310:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )7:3
29GROM Plewiska - LAS Puszczykowo2016-11-0510:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)9:1
30KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: JEDYNKA Luboń____-__-____:__Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda ):