Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1OSiR PRZEŹMIEROWO - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-09-0311:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)3:9
2ROKITA Rokietnica - Błękitni WRONKI2016-09-0411:00Rokita Rokietnica (Napachanie )3:7
3KP WARTA SIERAKÓW - UKS AP Reissa III Poznań2016-09-0311:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:13


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4AS ORLIK KAŹMIERZ - KP WARTA SIERAKÓW2016-09-1014:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )17:0
5Błękitni WRONKI - UKS AP Reissa III Poznań2016-09-1111:00Błękitni Wronki (Popowo )5:4
6OSiR PRZEŹMIEROWO - ROKITA Rokietnica2016-09-1011:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)5:7


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7ROKITA Rokietnica - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-09-1811:00Rokita Rokietnica (Napachanie )5:0
8UKS AP Reissa III Poznań - OSiR PRZEŹMIEROWO2016-09-1715:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:1
9KP WARTA SIERAKÓW - Błękitni WRONKI2016-09-1711:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:20


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

10AS ORLIK KAŹMIERZ - Błękitni WRONKI2016-09-2412:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )1:11
11OSiR PRZEŹMIEROWO - KP WARTA SIERAKÓW2016-09-2411:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)12:4
12ROKITA Rokietnica - UKS AP Reissa III Poznań2016-09-2511:00Rokita Rokietnica (Napachanie )5:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13UKS AP Reissa III Poznań - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-0115:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:2
14KP WARTA SIERAKÓW - ROKITA Rokietnica2016-10-0111:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:9
15Błękitni WRONKI - OSiR PRZEŹMIEROWO2016-10-0214:00Błękitni Wronki (Popowo )24:0


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

16AS ORLIK KAŹMIERZ - OSiR PRZEŹMIEROWO2016-10-0812:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )8:4
17Błękitni WRONKI - ROKITA Rokietnica2016-10-0815:00Błękitni Wronki (Popowo )12:0
18UKS AP Reissa III Poznań - KP WARTA SIERAKÓW2016-10-0812:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)20:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19KP WARTA SIERAKÓW - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-1511:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:5
20UKS AP Reissa III Poznań - Błękitni WRONKI2016-10-1514:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:7
21ROKITA Rokietnica - OSiR PRZEŹMIEROWO2016-10-1611:00Rokita Rokietnica (Napachanie )7:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22AS ORLIK KAŹMIERZ - ROKITA Rokietnica2016-10-2212:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )4:2
23OSiR PRZEŹMIEROWO - UKS AP Reissa III Poznań2016-10-2211:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)1:14
24Błękitni WRONKI - KP WARTA SIERAKÓW2016-10-2210:00Błękitni Wronki (Popowo )5:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25Błękitni WRONKI - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-2910:00Błękitni Wronki (Popowo )2:4
26KP WARTA SIERAKÓW - OSiR PRZEŹMIEROWO2016-10-2911:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:8
27UKS AP Reissa III Poznań - ROKITA Rokietnica2016-10-2914:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28AS ORLIK KAŹMIERZ - UKS AP Reissa III Poznań2016-11-0512:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )2:3
29ROKITA Rokietnica - KP WARTA SIERAKÓW2016-11-0611:00Rokita Rokietnica (Napachanie )14:4
30OSiR PRZEŹMIEROWO - Błękitni WRONKI2016-11-0511:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)3:7