Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03

1SPÓJNIA Strykowo - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
2ORKAN Konarzewo - UKS AP Reissa II Poznań2016-09-0310:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:8
3WAP LUBOŃ - ORŁY KOMORNIKI2016-09-0310:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:4


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4Pauza: Luboński 1943 Luboń - ORŁY KOMORNIKI____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
5ORKAN Konarzewo - WAP LUBOŃ2016-09-1010:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)7:5
6SPÓJNIA Strykowo - UKS AP Reissa II Poznań2016-09-1012:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:6


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7UKS AP Reissa II Poznań - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
8WAP LUBOŃ - SPÓJNIA Strykowo2016-09-1710:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)10:0
9ORŁY KOMORNIKI - ORKAN Konarzewo2016-09-1810:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:8


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-10-13

10Pauza: Luboński 1943 Luboń - ORKAN Konarzewo____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
11SPÓJNIA Strykowo - ORŁY KOMORNIKI2016-09-2410:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:3
12WAP LUBOŃ - UKS AP Reissa II Poznań2016-10-1318:30Wielkoplska Akademia Piłkarska (Poznań-Grunwald, Stanisława Wyspiańskiego 27)2:10


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13WAP LUBOŃ - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37):
14ORŁY KOMORNIKI - UKS AP Reissa II Poznań2016-10-0210:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:12
15ORKAN Konarzewo - SPÓJNIA Strykowo2016-10-0110:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)8:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16Pauza: Luboński 1943 Luboń - SPÓJNIA Strykowo____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
17UKS AP Reissa II Poznań - ORKAN Konarzewo2016-10-0810:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
18ORŁY KOMORNIKI - WAP LUBOŃ2016-10-0910:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15

19ORŁY KOMORNIKI - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1):
20WAP LUBOŃ - ORKAN Konarzewo2016-10-1510:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:1
21UKS AP Reissa II Poznań - SPÓJNIA Strykowo2016-10-1514:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22Pauza: Luboński 1943 Luboń - UKS AP Reissa II Poznań____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
23SPÓJNIA Strykowo - WAP LUBOŃ2016-10-2212:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:6
24ORKAN Konarzewo - ORŁY KOMORNIKI2016-10-2210:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)8:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25ORKAN Konarzewo - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8):
26ORŁY KOMORNIKI - SPÓJNIA Strykowo2016-10-2914:00AF Orły Komorniki (Wiry, Podleśna 1)6:5
27UKS AP Reissa II Poznań - WAP LUBOŃ2016-10-2914:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28Pauza: Luboński 1943 Luboń - WAP LUBOŃ____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
29UKS AP Reissa II Poznań - ORŁY KOMORNIKI2016-11-0510:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:2
30SPÓJNIA Strykowo - ORKAN Konarzewo2016-11-0611:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)4:6