Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-10-06

1ORLIK POZNAŃ - WARTA Śrem2016-10-0616:30UKS Orlik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)11:2
2KOTWICA II Kórnik - AVIA KAMIONKI2016-09-0312:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:9
3KŁOS Zaniemyśl - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-1417:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4WARTA Śrem - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:3
5AVIA KAMIONKI - KŁOS Zaniemyśl2016-09-1110:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)2:3
6ORLIK POZNAŃ - KOTWICA II Kórnik2016-09-1014:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)9:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7KOTWICA II Kórnik - WARTA Śrem2016-09-1712:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:1
8KŁOS Zaniemyśl - ORLIK POZNAŃ2016-09-1811:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)5:6
9CLESCEVIA Kleszczewo - AVIA KAMIONKI2016-09-1812:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

10WARTA Śrem - AVIA KAMIONKI2016-09-2510:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3
11ORLIK POZNAŃ - CLESCEVIA Kleszczewo2016-09-2414:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)6:2
12KOTWICA II Kórnik - KŁOS Zaniemyśl2016-09-2412:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-02

13KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2016-09-3017:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:6
14CLESCEVIA Kleszczewo - KOTWICA II Kórnik2016-10-0212:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)1:0
15AVIA KAMIONKI - ORLIK POZNAŃ2016-10-0210:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)6:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-09

16WARTA Śrem - ORLIK POZNAŃ2016-10-0910:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:3
17AVIA KAMIONKI - KOTWICA II Kórnik2016-10-0910:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)1:0
18CLESCEVIA Kleszczewo - KŁOS Zaniemyśl2016-10-0912:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)4:7


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-14/2016-10-16

19CLESCEVIA Kleszczewo - WARTA Śrem2016-10-1612:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)4:5
20KŁOS Zaniemyśl - AVIA KAMIONKI2016-10-1417:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:7
21KOTWICA II Kórnik - ORLIK POZNAŃ2016-10-1512:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:14


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22WARTA Śrem - KOTWICA II Kórnik2016-10-2210:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
23ORLIK POZNAŃ - KŁOS Zaniemyśl2016-10-2214:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)13:2
24AVIA KAMIONKI - CLESCEVIA Kleszczewo2016-10-2310:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)7:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-28/2016-10-30

25AVIA KAMIONKI - WARTA Śrem2016-10-3010:00Avia Kamionki Orlik (Kamionki, Mieczewska 2)2:0
26CLESCEVIA Kleszczewo - ORLIK POZNAŃ2016-10-3012:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:8
27KŁOS Zaniemyśl - KOTWICA II Kórnik2016-10-2817:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:11


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2016-11-0610:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:7
29KOTWICA II Kórnik - CLESCEVIA Kleszczewo2016-11-0510:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:4
30ORLIK POZNAŃ - AVIA KAMIONKI2016-11-0514:00UKS Orlik Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:2