Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1GTS PHYTOPHARM KLĘKA - UNIA Swarzędz2016-09-0411:00Phytopharm Klęka (Klęka )5:1
2CHROBRY II GNIEZNO - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-0312:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)5:2
31920 Mosina - KOTWICA I Kórnik2016-09-0313:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:11


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4GTS PHYTOPHARM KLĘKA - KOTWICA I Kórnik2016-09-1113:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:4
5POLONIA II Środa Wlkp. - 1920 Mosina2016-09-1011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )5:3
6UNIA Swarzędz - CHROBRY II GNIEZNO2016-09-1016:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:10


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

7CHROBRY II GNIEZNO - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-09-1712:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:3
81920 Mosina - UNIA Swarzędz2016-09-1713:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:2
9KOTWICA I Kórnik - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-1710:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)17:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

10GTS PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-2513:00Phytopharm Klęka (Klęka )6:1
11UNIA Swarzędz - KOTWICA I Kórnik2016-09-2416:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
12CHROBRY II GNIEZNO - 1920 Mosina2016-09-2413:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)7:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

131920 Mosina - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-0113:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:6
14KOTWICA I Kórnik - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-0112:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)7:5
15POLONIA II Środa Wlkp. - UNIA Swarzędz2016-10-0115:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )7:5


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

16UNIA Swarzędz - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-0809:30Paczkowo, Sokolnicka 4:5
17POLONIA II Środa Wlkp. - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-0811:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:5
18KOTWICA I Kórnik - 1920 Mosina2016-10-0812:30Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19KOTWICA I Kórnik - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-1510:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:0
201920 Mosina - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-1612:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:3
21CHROBRY II GNIEZNO - UNIA Swarzędz2016-10-1610:30Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)9:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22GTS PHYTOPHARM KLĘKA - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-2213:00Phytopharm Klęka (Klęka )2:7
23UNIA Swarzędz - 1920 Mosina2016-10-2218:00Swarzędz, Macieja Mielżyńskiego 3A2:6
24POLONIA II Środa Wlkp. - KOTWICA I Kórnik2016-10-2211:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:7


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25POLONIA II Środa Wlkp. - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2016-10-2909:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:6
26KOTWICA I Kórnik - UNIA Swarzędz2016-10-3010:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)10:1
271920 Mosina - CHROBRY II GNIEZNO2016-10-2913:301920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:11


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28GTS PHYTOPHARM KLĘKA - 1920 Mosina2016-11-0613:00Phytopharm Klęka (Klęka )5:0
29CHROBRY II GNIEZNO - KOTWICA I Kórnik2016-11-0512:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:8
30UNIA Swarzędz - POLONIA II Środa Wlkp.2016-11-0516:00Swarzędz, Macieja Mielżyńskiego 33:2