Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03

1PELIKAN Niechanowo - HURAGAN Pobiedziska2016-09-0310:30Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:21
2MIESZKO I Gniezno - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1):
3LOTNIK-1997 POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2016-09-0311:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)3:8


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4HURAGAN Pobiedziska - LIDER SWARZĘDZ2016-09-1011:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:5
5Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - LOTNIK-1997 POZNAŃ____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):
6PELIKAN Niechanowo - MIESZKO I Gniezno2016-09-1010:30Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:9


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

7MIESZKO I Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2016-09-1711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)7:0
8LOTNIK-1997 POZNAŃ - PELIKAN Niechanowo2016-09-1711:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)15:0
9LIDER SWARZĘDZ - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .):


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10HURAGAN Pobiedziska - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7):
11PELIKAN Niechanowo - LIDER SWARZĘDZ2016-09-2410:30Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:11
12MIESZKO I Gniezno - LOTNIK-1997 POZNAŃ2016-09-2411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)6:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

13LOTNIK-1997 POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2016-10-0111:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)3:4
14LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO I Gniezno2016-10-0112:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)2:6
15Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - PELIKAN Niechanowo____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-13

16HURAGAN Pobiedziska - PELIKAN Niechanowo2016-10-0811:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)12:0
17Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):
18LIDER SWARZĘDZ - LOTNIK-1997 POZNAŃ2016-10-1318:30Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)7:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15

19LIDER SWARZĘDZ - HURAGAN Pobiedziska2016-10-1510:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)7:4
20LOTNIK-1997 POZNAŃ - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232):
21MIESZKO I Gniezno - PELIKAN Niechanowo2016-10-1511:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)18:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22HURAGAN Pobiedziska - MIESZKO I Gniezno2016-10-2211:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:3
23PELIKAN Niechanowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2016-10-2211:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:17
24Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska 9):
26LIDER SWARZĘDZ - PELIKAN Niechanowo2016-10-2911:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)26:1
27LOTNIK-1997 POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-10-2911:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)3:6


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28HURAGAN Pobiedziska - LOTNIK-1997 POZNAŃ2016-11-0512:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)5:3
29MIESZKO I Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2016-11-0511:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:1
30PELIKAN Niechanowo - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Pelikan Niechanowo (Cielimowo ):