Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E2 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-11-11

1PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - 1920 Mosina2016-09-0412:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:2
2AKF POZNAŃ - WARTA Śrem2016-09-2717:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:5
3UNIA Swarzędz - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-0409:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)9:2
4UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KORONA ZAKRZEWO2016-09-0313:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)6:6
5SOKÓŁ Duszniki - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-0310:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)4:6
6SF LUBOŃ - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-11-1111:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

71920 Mosina - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-09-1113:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:4
8WIELKOPOLSKA Komorniki - SF LUBOŃ2016-09-1112:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:1
9KORONA ZAKRZEWO - SOKÓŁ Duszniki2016-09-1011:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )2:9
10KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-1011:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)14:1
11WARTA Śrem - UNIA Swarzędz2016-09-1015:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:5
12PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AKF POZNAŃ2016-09-1014:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:5


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13AKF POZNAŃ - 1920 Mosina2016-09-1714:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)9:1
14UNIA Swarzędz - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-09-1709:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)13:1
15UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WARTA Śrem2016-09-1713:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:12
16SOKÓŁ Duszniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1710:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)8:0
17SF LUBOŃ - KORONA ZAKRZEWO2016-09-1812:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)8:5
18RZEMIEŚLNIK Kwilcz - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-1711:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:8


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

191920 Mosina - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-2513:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:7
20KORONA ZAKRZEWO - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-09-2413:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:6
21KOZIOŁEK POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-09-2411:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)10:1
22WARTA Śrem - SOKÓŁ Duszniki2016-09-2413:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)8:4
23PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-2414:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:4
24AKF POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-09-2410:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:5


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

25UNIA Swarzędz - 1920 Mosina2016-10-0109:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)17:0
26UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AKF POZNAŃ2016-10-0115:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:5
27SOKÓŁ Duszniki - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-0110:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)7:1
28SF LUBOŃ - WARTA Śrem2016-10-0214:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1
29RZEMIEŚLNIK Kwilcz - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-0116:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)5:8
30WIELKOPOLSKA Komorniki - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0214:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)11:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

311920 Mosina - KORONA ZAKRZEWO2016-10-0913:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)7:9
32KOZIOŁEK POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-0811:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)5:5
33WARTA Śrem - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-10-0815:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)13:1
34PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - SF LUBOŃ2016-10-0812:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:3
35AKF POZNAŃ - SOKÓŁ Duszniki2016-10-0816:30AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)4:4
36UNIA Swarzędz - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-0812:00Swarzędz, Macieja Mielżyńskiego 3A9:6


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

37UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - 1920 Mosina2016-10-1513:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:10
38SOKÓŁ Duszniki - UNIA Swarzędz2016-10-1509:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)6:6
39SF LUBOŃ - AKF POZNAŃ2016-10-1612:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:1
40RZEMIEŚLNIK Kwilcz - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-1511:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)0:9
41WIELKOPOLSKA Komorniki - WARTA Śrem2016-10-1614:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)10:3
42KOZIOŁEK POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO2016-10-1511:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)10:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

431920 Mosina - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-2313:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:8
44WARTA Śrem - KORONA ZAKRZEWO2016-10-2212:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:1
45PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-2310:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:4
46AKF POZNAŃ - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-10-2210:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V
47UNIA Swarzędz - SF LUBOŃ2016-10-2209:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
48UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SOKÓŁ Duszniki2016-10-2213:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:6


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49SOKÓŁ Duszniki - 1920 Mosina2016-10-2910:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)6:3
50SF LUBOŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2911:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1
51RZEMIEŚLNIK Kwilcz - UNIA Swarzędz2016-10-2911:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:13
52WIELKOPOLSKA Komorniki - AKF POZNAŃ2016-10-3014:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)8:2
53KORONA ZAKRZEWO - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-10-2914:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )1:5
54KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA Śrem2016-10-2911:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)8:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

551920 Mosina - WARTA Śrem2016-11-0613:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:5
56PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-11-0610:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:6
57AKF POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO2016-11-0510:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V
58UNIA Swarzędz - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-11-0509:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:2
59UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2016-11-0513:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)8:2
60SOKÓŁ Duszniki - SF LUBOŃ2016-11-0510:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)5:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

61SF LUBOŃ - 1920 Mosina2016-11-1314:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)7:2
62RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SOKÓŁ Duszniki2016-11-1312:30Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:4
63WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-1110:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)9:4
64KORONA ZAKRZEWO - UNIA Swarzędz2016-11-1210:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:18
65KOZIOŁEK POZNAŃ - AKF POZNAŃ2016-11-1211:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)9:0 V
66WARTA Śrem - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2016-11-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:5