Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-09-04

1GKS Dopiewo - WARTA POZNAŃ2016-09-0309:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:9
2SSF M. DRAJERA Poznań  - WARTA Międzychód2016-09-0218:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)10:2
3TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LIPNO Stęszew2016-09-0218:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:0
4SUCHARY Suchy Las - ORLIK MOSINA2016-09-0311:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)15:3
5RED BOX POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-09-0411:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)12:1
6PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - POGOŃ Książ Wlkp.2016-09-0312:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-09/2016-09-11

7WARTA POZNAŃ - POGOŃ Książ Wlkp.2016-09-1012:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)9:2
8PIAST Kobylnica - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-09-1111:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)6:3
9ORLIK MOSINA - RED BOX POZNAŃ2016-09-1114:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)0:5
10LIPNO Stęszew - SUCHARY Suchy Las2016-09-1011:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:5
11WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-0918:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:6
12GKS Dopiewo - SSF M. DRAJERA Poznań 2016-09-1009:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)10:11


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13SSF M. DRAJERA Poznań  - WARTA POZNAŃ2016-09-1710:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)4:5
14TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo2016-09-1712:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:5
15SUCHARY Suchy Las - WARTA Międzychód2016-09-1711:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:1
16RED BOX POZNAŃ - LIPNO Stęszew2016-09-1811:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)9:0
17PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - ORLIK MOSINA2016-09-1813:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:3
18POGOŃ Książ Wlkp. - PIAST Kobylnica2016-09-1715:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)4:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-23/2016-09-25

19WARTA POZNAŃ - PIAST Kobylnica2016-09-2412:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)16:0
20ORLIK MOSINA - POGOŃ Książ Wlkp.2016-09-2514:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)5:5
21LIPNO Stęszew - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-09-2410:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:3
22WARTA Międzychód - RED BOX POZNAŃ2016-09-2318:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:3
23GKS Dopiewo - SUCHARY Suchy Las2016-09-2409:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:6
24SSF M. DRAJERA Poznań  - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-2511:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)7:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-02

25TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA POZNAŃ2016-09-3018:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:12
26SUCHARY Suchy Las - SSF M. DRAJERA Poznań 2016-10-0111:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:5
27RED BOX POZNAŃ - GKS Dopiewo2016-10-0211:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)4:1
28PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - WARTA Międzychód2016-10-0113:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:5
29POGOŃ Książ Wlkp. - LIPNO Stęszew2016-10-0115:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:2
30PIAST Kobylnica - ORLIK MOSINA2016-10-0110:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-07/2016-10-08

31WARTA POZNAŃ - ORLIK MOSINA2016-10-0812:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)13:0
32LIPNO Stęszew - PIAST Kobylnica2016-10-0811:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)6:3
33WARTA Międzychód - POGOŃ Książ Wlkp.2016-10-0812:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:6
34GKS Dopiewo - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-10-0809:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)7:2
35SSF M. DRAJERA Poznań  - RED BOX POZNAŃ2016-10-0814:30SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)4:3
36TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SUCHARY Suchy Las2016-10-0718:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)6:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-19

37SUCHARY Suchy Las - WARTA POZNAŃ2016-10-1917:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:7
38RED BOX POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-1611:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)4:2
39PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - SSF M. DRAJERA Poznań 2016-10-1512:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:4
40POGOŃ Książ Wlkp. - GKS Dopiewo2016-10-1515:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:6
41PIAST Kobylnica - WARTA Międzychód2016-10-1512:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)4:3
42ORLIK MOSINA - LIPNO Stęszew2016-10-1614:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)2:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-21/2016-10-22

43WARTA POZNAŃ - LIPNO Stęszew2016-10-2212:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)18:0
44WARTA Międzychód - ORLIK MOSINA2016-10-2212:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:5
45GKS Dopiewo - PIAST Kobylnica2016-10-2209:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)8:5
46SSF M. DRAJERA Poznań  - POGOŃ Książ Wlkp.2016-10-2213:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)5:2
47TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-10-2118:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:3
48SUCHARY Suchy Las - RED BOX POZNAŃ2016-10-2211:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-28/2016-10-30

49RED BOX POZNAŃ - WARTA POZNAŃ2016-10-2817:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:2
50PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - SUCHARY Suchy Las2016-10-2913:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:3
51POGOŃ Książ Wlkp. - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-2818:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:4
52PIAST Kobylnica - SSF M. DRAJERA Poznań 2016-10-3010:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:12
53ORLIK MOSINA - GKS Dopiewo2016-10-2816:30Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)2:4
54LIPNO Stęszew - WARTA Międzychód2016-10-2911:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:7


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

55WARTA POZNAŃ - WARTA Międzychód2016-11-0512:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)8:2
56GKS Dopiewo - LIPNO Stęszew2016-11-0509:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)6:0
57SSF M. DRAJERA Poznań  - ORLIK MOSINA2016-11-0611:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)9:0
58TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PIAST Kobylnica2016-11-0510:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)7:5
59SUCHARY Suchy Las - POGOŃ Książ Wlkp.2016-11-0511:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:2
60RED BOX POZNAŃ - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2016-11-0611:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)1:0


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-10/2016-11-13

61PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - WARTA POZNAŃ2016-11-1018:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:3
62POGOŃ Książ Wlkp. - RED BOX POZNAŃ2016-11-1214:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)4:4
63PIAST Kobylnica - SUCHARY Suchy Las2016-11-1211:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:3
64ORLIK MOSINA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-1310:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:4
65LIPNO Stęszew - SSF M. DRAJERA Poznań 2016-11-1311:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:6
66WARTA Międzychód - GKS Dopiewo2016-11-1212:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:3