Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E2 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1WEŁNA I Rogoźno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-0311:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )2:5
2WARTA POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2016-09-0312:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)0:7
3WARTA Międzychód - CHROBRY I GNIEZNO2016-09-0410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:3
4UKS Śrem - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-0412:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:2
5SUCHARY Suchy Las - LECH Poznań2016-09-0313:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)8:3
6POLONIA I Środa Wlkp. - MAWIT Lwówek2016-09-0311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )16:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

71922 LECHIA Kostrzyn - MAWIT Lwówek2016-09-1009:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )14:2
8LECH Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-1116:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:4
9KS Canarinhos Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2016-09-1112:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:8
10CHROBRY I GNIEZNO - UKS Śrem2016-09-1013:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:10
11AP REISSA I Poznań - WARTA Międzychód2016-09-1114:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)13:0
12WEŁNA I Rogoźno - WARTA POZNAŃ2016-09-1011:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-21

13WARTA POZNAŃ - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-1715:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)2:3
14WARTA Międzychód - WEŁNA I Rogoźno2016-09-1810:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:1
15UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2016-09-1712:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:2
16SUCHARY Suchy Las - CHROBRY I GNIEZNO2016-09-1713:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:3
17POLONIA I Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-1711:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:1
18MAWIT Lwówek - LECH Poznań2016-09-2118:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:20


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

191922 LECHIA Kostrzyn - LECH Poznań2016-09-2409:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )4:3
20KS Canarinhos Skórzewo - MAWIT Lwówek2016-09-2510:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)11:4
21CHROBRY I GNIEZNO - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-2412:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:2
22AP REISSA I Poznań - SUCHARY Suchy Las2016-09-2412:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)12:0
23WEŁNA I Rogoźno - UKS Śrem2016-09-2411:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )1:8
24WARTA POZNAŃ - WARTA Międzychód2016-09-2415:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)6:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-30/2016-10-02

25WARTA Międzychód - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-0210:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:4
26UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2016-09-3017:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:3
27SUCHARY Suchy Las - WEŁNA I Rogoźno2016-10-0113:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:2
28POLONIA I Środa Wlkp. - AP REISSA I Poznań2016-10-0111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:2
29MAWIT Lwówek - CHROBRY I GNIEZNO2016-10-0114:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:7
30LECH Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0210:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

311922 LECHIA Kostrzyn - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0809:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )4:2
32CHROBRY I GNIEZNO - LECH Poznań2016-10-0812:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:3
33AP REISSA I Poznań - MAWIT Lwówek2016-10-0810:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)20:0
34WEŁNA I Rogoźno - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-0811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:7
35WARTA POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-10-0815:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)3:4
36WARTA Międzychód - UKS Śrem2016-10-0910:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:5


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

37UKS Śrem - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-1513:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:4
38SUCHARY Suchy Las - WARTA Międzychód2016-10-1614:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:4
39POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-10-1511:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:5
40MAWIT Lwówek - WEŁNA I Rogoźno2016-10-1514:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:7
41LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2016-10-1612:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:8
42KS Canarinhos Skórzewo - CHROBRY I GNIEZNO2016-10-1514:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

431922 LECHIA Kostrzyn - CHROBRY I GNIEZNO2016-10-2209:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )6:4
44AP REISSA I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-2312:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:2
45WEŁNA I Rogoźno - LECH Poznań2016-10-2211:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:2
46WARTA POZNAŃ - MAWIT Lwówek2016-10-2215:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)12:4
47WARTA Międzychód - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-2310:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:4
48UKS Śrem - SUCHARY Suchy Las2016-10-2214:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:4


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49SUCHARY Suchy Las - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-2915:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:7
50POLONIA I Środa Wlkp. - UKS Śrem2016-10-2911:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:5
51MAWIT Lwówek - WARTA Międzychód2016-10-3013:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:9
52LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2016-10-2912:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
53KS Canarinhos Skórzewo - WEŁNA I Rogoźno2016-10-2912:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:3
54CHROBRY I GNIEZNO - AP REISSA I Poznań2016-10-2912:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:7 V


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

551922 LECHIA Kostrzyn - AP REISSA I Poznań2016-11-0509:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )3:7
56WEŁNA I Rogoźno - CHROBRY I GNIEZNO2016-11-0514:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )6:2
57WARTA POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2016-11-0515:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)2:2
58WARTA Międzychód - LECH Poznań2016-11-0610:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:2
59UKS Śrem - MAWIT Lwówek2016-11-0512:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)18:0
60SUCHARY Suchy Las - POLONIA I Środa Wlkp.2016-11-0513:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-09/2016-11-12

61POLONIA I Środa Wlkp. - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-11-1211:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:3
62MAWIT Lwówek - SUCHARY Suchy Las2016-11-1211:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:10
63LECH Poznań - UKS Śrem2016-11-0916:50Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:4
64KS Canarinhos Skórzewo - WARTA Międzychód2016-11-1112:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:6
65CHROBRY I GNIEZNO - WARTA POZNAŃ2016-11-1212:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:9
66AP REISSA I Poznań - WEŁNA I Rogoźno2016-11-1212:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1