Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płn.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-06/2016-08-07

1ZIELONI Lubosz - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-08-0714:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:0
2Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo2016-08-0614:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:1
3Luboński 1943 Luboń - GLKS WYSOKA2016-08-0612:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:1
4TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GROM Plewiska2016-08-0617:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:2
5KOTWICA Kórnik - HURAGAN Pobiedziska2016-08-0617:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:0
6Pogoń ŁOBŻENICA - WARTA Międzychód2016-08-0717:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:3
7Nielba Wągrowiec - SPARTA Oborniki2016-08-0715:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:1
8Lubuszanin Trzcianka - UNIA Swarzędz2016-08-0617:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-13/2016-08-14

91922 LECHIA Kostrzyn - UNIA Swarzędz2016-08-1317:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )0:1
10SPARTA Oborniki - Lubuszanin Trzcianka2016-08-1311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:3
11WARTA Międzychód - Nielba Wągrowiec2016-08-1317:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:1
12HURAGAN Pobiedziska - Pogoń ŁOBŻENICA2016-08-1316:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:2
13GROM Plewiska - KOTWICA Kórnik2016-08-1317:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:0
14GLKS WYSOKA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-08-1415:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)2:2
15GKS Dopiewo - Luboński 1943 Luboń2016-08-1414:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:1
16ZIELONI Lubosz - Iskra Szydłowo2016-08-1414:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-20/2016-08-21

17Iskra Szydłowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-08-2015:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)6:1
18Luboński 1943 Luboń - ZIELONI Lubosz2016-08-2012:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3
19TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo2016-08-2017:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:0
20KOTWICA Kórnik - GLKS WYSOKA2016-08-2017:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0
21Pogoń ŁOBŻENICA - GROM Plewiska2016-08-2117:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:5
22Nielba Wągrowiec - HURAGAN Pobiedziska2016-08-2015:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:2
23Lubuszanin Trzcianka - WARTA Międzychód2016-08-2017:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)3:3
24SPARTA Oborniki - UNIA Swarzędz2016-08-2017:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-08-26/2016-08-28

251922 LECHIA Kostrzyn - SPARTA Oborniki2016-08-2717:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )0:4
26WARTA Międzychód - UNIA Swarzędz2016-08-2816:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:2
27HURAGAN Pobiedziska - Lubuszanin Trzcianka2016-08-2716:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
28GROM Plewiska - Nielba Wągrowiec2016-08-2717:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:0
29GLKS WYSOKA - Pogoń ŁOBŻENICA2016-08-2617:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:2
30GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik2016-08-2814:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:0
31ZIELONI Lubosz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-08-2814:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:0
32Iskra Szydłowo - Luboński 1943 Luboń2016-08-2715:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-03/2016-09-14

33Luboński 1943 Luboń - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-0312:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:0
34TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo2016-09-0316:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:3
35KOTWICA Kórnik - ZIELONI Lubosz2016-09-0317:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)8:0
36Pogoń ŁOBŻENICA - GKS Dopiewo2016-09-0316:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)3:1
37Nielba Wągrowiec - GLKS WYSOKA2016-09-1417:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:1
38Lubuszanin Trzcianka - GROM Plewiska2016-09-0316:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:0
39HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2016-09-0415:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
40SPARTA Oborniki - WARTA Międzychód2016-09-0311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-07/2016-09-11

411922 LECHIA Kostrzyn - WARTA Międzychód2016-09-1016:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )0:1
42HURAGAN Pobiedziska - SPARTA Oborniki2016-09-1115:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:3
43GROM Plewiska - UNIA Swarzędz2016-09-1011:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:1
44Lubuszanin Trzcianka - GLKS WYSOKA2016-09-0917:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)5:1
45GKS Dopiewo - Nielba Wągrowiec2016-09-1114:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:3
46ZIELONI Lubosz - Pogoń ŁOBŻENICA2016-09-1114:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:1
47Iskra Szydłowo - KOTWICA Kórnik2016-09-1012:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)2:1
48Luboński 1943 Luboń - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-0717:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

49TARNOVIA Tarnowo Podgórne - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-1716:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:1
50KOTWICA Kórnik - Luboński 1943 Luboń2016-09-1716:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
51Pogoń ŁOBŻENICA - Iskra Szydłowo2016-09-1816:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:4
52Nielba Wągrowiec - ZIELONI Lubosz2016-09-1715:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:1
53Lubuszanin Trzcianka - GKS Dopiewo2016-09-1716:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)3:1
54GLKS WYSOKA - UNIA Swarzędz2016-09-1815:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)3:1
55SPARTA Oborniki - GROM Plewiska2016-09-1716:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:2
56WARTA Międzychód - HURAGAN Pobiedziska2016-09-1716:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

571922 LECHIA Kostrzyn - HURAGAN Pobiedziska2016-09-2416:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )1:0
58GROM Plewiska - WARTA Międzychód2016-09-2416:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:0
59GLKS WYSOKA - SPARTA Oborniki2016-09-2515:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:3
60GKS Dopiewo - UNIA Swarzędz2016-09-2514:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:1
61ZIELONI Lubosz - Lubuszanin Trzcianka2016-09-2514:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:1
62Iskra Szydłowo - Nielba Wągrowiec2016-09-2415:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)2:2
63Luboński 1943 Luboń - Pogoń ŁOBŻENICA2016-09-2412:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:2
64TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KOTWICA Kórnik2016-09-2416:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

65KOTWICA Kórnik - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-0116:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
66Pogoń ŁOBŻENICA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-0115:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:2
67Nielba Wągrowiec - Luboński 1943 Luboń2016-10-0115:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0
68Lubuszanin Trzcianka - Iskra Szydłowo2016-10-0116:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:2
69ZIELONI Lubosz - UNIA Swarzędz2016-10-0214:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:2
70SPARTA Oborniki - GKS Dopiewo2016-10-0116:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0
71WARTA Międzychód - GLKS WYSOKA2016-10-0112:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:2
72HURAGAN Pobiedziska - GROM Plewiska2016-10-0116:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:4


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

731922 LECHIA Kostrzyn - GROM Plewiska2016-10-0815:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )3:3
74GLKS WYSOKA - HURAGAN Pobiedziska2016-10-0914:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)2:1
75GKS Dopiewo - WARTA Międzychód2016-10-0914:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:3
76ZIELONI Lubosz - SPARTA Oborniki2016-10-0914:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:1
77Iskra Szydłowo - UNIA Swarzędz2016-10-0815:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:3
78Luboński 1943 Luboń - Lubuszanin Trzcianka2016-10-0812:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:4
79TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec2016-10-0815:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
80KOTWICA Kórnik - Pogoń ŁOBŻENICA2016-10-0815:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-15

81Pogoń ŁOBŻENICA - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-1515:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:1
82Nielba Wągrowiec - KOTWICA Kórnik2016-10-1515:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:1
83Lubuszanin Trzcianka - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-1515:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)5:0
84Luboński 1943 Luboń - UNIA Swarzędz2016-10-1512:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:2
85SPARTA Oborniki - Iskra Szydłowo2016-10-1515:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:0
86WARTA Międzychód - ZIELONI Lubosz2016-10-1515:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0
87HURAGAN Pobiedziska - GKS Dopiewo2016-10-1515:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
88GROM Plewiska - GLKS WYSOKA2016-10-1515:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:0


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

891922 LECHIA Kostrzyn - GLKS WYSOKA2016-10-2214:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )1:3
90GKS Dopiewo - GROM Plewiska2016-10-2314:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:1
91ZIELONI Lubosz - HURAGAN Pobiedziska2016-10-2314:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)2:2
92Iskra Szydłowo - WARTA Międzychód2016-10-2215:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)0:3
93Luboński 1943 Luboń - SPARTA Oborniki2016-10-2212:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:1
94TARNOVIA Tarnowo Podgórne - UNIA Swarzędz2016-10-2214:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:0
95KOTWICA Kórnik - Lubuszanin Trzcianka2016-10-2215:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:2
96Pogoń ŁOBŻENICA - Nielba Wągrowiec2016-10-2215:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

97Nielba Wągrowiec - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-2914:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:1
98Lubuszanin Trzcianka - Pogoń ŁOBŻENICA2016-10-2915:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)6:0
99KOTWICA Kórnik - UNIA Swarzędz2016-10-2915:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
100SPARTA Oborniki - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-2914:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:0
101WARTA Międzychód - Luboński 1943 Luboń2016-10-2914:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:1
102HURAGAN Pobiedziska - Iskra Szydłowo2016-10-2915:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:5
103GROM Plewiska - ZIELONI Lubosz2016-10-2915:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)5:1
104GLKS WYSOKA - GKS Dopiewo2016-10-3013:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)0:2


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

1051922 LECHIA Kostrzyn - GKS Dopiewo2016-11-0513:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )0:2
106ZIELONI Lubosz - GLKS WYSOKA2016-11-0614:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:3 V
107Iskra Szydłowo - GROM Plewiska2016-11-0514:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:3
108Luboński 1943 Luboń - HURAGAN Pobiedziska2016-11-0512:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:4
109TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2016-11-0513:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:2
110KOTWICA Kórnik - SPARTA Oborniki2016-11-0514:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:2
111Pogoń ŁOBŻENICA - UNIA Swarzędz2016-11-0614:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)1:0
112Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka2016-11-0514:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:2


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-11

113Lubuszanin Trzcianka - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-11-1111:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)5:0
114Nielba Wągrowiec - UNIA Swarzędz2016-11-1111:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:0
115SPARTA Oborniki - Pogoń ŁOBŻENICA2016-11-1111:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)5:2
116WARTA Międzychód - KOTWICA Kórnik2016-11-1111:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:4
117HURAGAN Pobiedziska - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-1111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
118GROM Plewiska - Luboński 1943 Luboń2016-11-1111:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)6:1
119GLKS WYSOKA - Iskra Szydłowo2016-11-1111:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:0
120GKS Dopiewo - ZIELONI Lubosz2016-11-1111:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:1