Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-09-21

1AKF POZNAŃ - LECH Poznań2016-09-0617:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:2
2SF LUBOŃ - CHROBRY I GNIEZNO2016-09-0413:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:7
3UKS AP Reissa I Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-0410:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:1
4AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - KS Canarinhos I Skórzewo2016-09-0216:30Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:2
5SALOS Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-2119:30Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )5:4
6POZNANIAK POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-0311:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)3:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-11-19

7AKF POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-1013:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:0
8WIELKOPOLSKA Komorniki - POZNANIAK POZNAŃ2016-09-1110:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:10
9KS Canarinhos I Skórzewo - SALOS Poznań2016-09-1010:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)8:2
10UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-1911:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:3
11SF LUBOŃ - UKS AP Reissa I Poznań2016-09-1011:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:6
12LECH Poznań - CHROBRY I GNIEZNO2016-09-1116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13CHROBRY I GNIEZNO - AKF POZNAŃ2016-09-1710:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:2
14UKS AP Reissa I Poznań - LECH Poznań2016-09-1714:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
15AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SF LUBOŃ2016-09-1814:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:5
16SALOS Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-1716:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )6:8
17POZNANIAK POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2016-09-1811:00Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)5:2
18POLONIA I Środa Wlkp. - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-1716:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

19AKF POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-2515:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)7:0
20KS Canarinhos I Skórzewo - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-2410:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:4
21UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - POZNANIAK POZNAŃ2016-09-2411:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:6
22SF LUBOŃ - SALOS Poznań2016-09-2411:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)14:3
23LECH Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-2512:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
24CHROBRY I GNIEZNO - UKS AP Reissa I Poznań2016-09-2410:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)1:4


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

25UKS AP Reissa I Poznań - AKF POZNAŃ2016-10-0115:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:5
26AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - CHROBRY I GNIEZNO2016-10-0213:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:5
27SALOS Poznań - LECH Poznań2016-10-0116:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )1:13
28POZNANIAK POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-10-0111:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)6:1
29POLONIA I Środa Wlkp. - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-0111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)11:3
30WIELKOPOLSKA Komorniki - KS Canarinhos I Skórzewo2016-10-0212:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-18

31AKF POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2016-10-1817:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:2
32UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-0812:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)7:1
33SF LUBOŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-0914:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1
34LECH Poznań - POZNANIAK POZNAŃ2016-10-0912:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:6
35CHROBRY I GNIEZNO - SALOS Poznań2016-10-0810:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)4:5
36UKS AP Reissa I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-10-0812:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)12:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

37AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AKF POZNAŃ2016-10-1510:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )4:4
38SALOS Poznań - UKS AP Reissa I Poznań2016-10-1516:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )0:4
39CHROBRY I GNIEZNO - POZNANIAK POZNAŃ2016-10-1613:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:6
40POLONIA I Środa Wlkp. - LECH Poznań2016-10-1516:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:3
41WIELKOPOLSKA Komorniki - SF LUBOŃ2016-10-1612:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:3
42KS Canarinhos I Skórzewo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-1610:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-25

43AKF POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2216:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:2
44KS Canarinhos I Skórzewo - SF LUBOŃ2016-10-2315:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)5:2
45LECH Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-2312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2
46CHROBRY I GNIEZNO - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-2210:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)1:5
47UKS AP Reissa I Poznań - POZNANIAK POZNAŃ2016-10-2312:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
48AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SALOS Poznań2016-10-2519:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-11-02

49SALOS Poznań - AKF POZNAŃ2016-10-2916:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )5:1
50POZNANIAK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-0219:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)7:2
51POLONIA I Środa Wlkp. - UKS AP Reissa I Poznań2016-10-3011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:3
52WIELKOPOLSKA Komorniki - CHROBRY I GNIEZNO2016-10-3012:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)0:12
53KS Canarinhos I Skórzewo - LECH Poznań2016-10-2910:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:4
54SF LUBOŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2912:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-08

55AKF POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-11-0514:00AKF Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:4
56LECH Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-0616:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:2
57CHROBRY I GNIEZNO - KS Canarinhos I Skórzewo2016-11-0510:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:6
58UKS AP Reissa I Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-11-0510:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0
59AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - POLONIA I Środa Wlkp.2016-11-0819:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:5
60SALOS Poznań - POZNANIAK POZNAŃ2016-11-0516:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )2:8


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-12/2016-11-15

61POZNANIAK POZNAŃ - AKF POZNAŃ2016-11-1311:00Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:1
62POLONIA I Środa Wlkp. - SALOS Poznań2016-11-1213:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )7:2
63WIELKOPOLSKA Komorniki - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-1518:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:4
64KS Canarinhos I Skórzewo - UKS AP Reissa I Poznań2016-11-1210:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:4
65UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - CHROBRY I GNIEZNO2016-11-1212:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:6
66SF LUBOŃ - LECH Poznań2016-11-1211:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)6:3