Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1PRZEMYSŁAW Poznań - WARTA II POZNAŃ2016-09-0313:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:22
2AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12):
3POLONIA I Środa Wlkp. - AP DĘBIEC2016-09-0414:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:1


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-27

4PRZEMYSŁAW Poznań - AP DĘBIEC2016-09-1013:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:6
5Pauza: LIDER SWARZĘDZ - POLONIA I Środa Wlkp.____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):
6AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WARTA II POZNAŃ2016-09-2717:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-18/2016-09-18

7AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2016-09-1812:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
8WARTA II POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2016-08-1810:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:1
9AP DĘBIEC - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360):


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-25/2016-11-11

10Pauza: LIDER SWARZĘDZ - PRZEMYSŁAW Poznań____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):
11WARTA II POZNAŃ - AP DĘBIEC2016-09-2518:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)5:2
12AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - POLONIA I Środa Wlkp.2016-11-1114:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13POLONIA I Środa Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0213:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)7:0
14AP DĘBIEC - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-0114:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:0
15Pauza: LIDER SWARZĘDZ - WARTA II POZNAŃ____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16WARTA II POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-0918:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)8:0
17Pauza: LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):
18AP DĘBIEC - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-0814:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19AP DĘBIEC - PRZEMYSŁAW Poznań2016-10-1514:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)3:1
20POLONIA I Środa Wlkp. - Pauza: ____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12):
21WARTA II POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-1612:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-2214:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:5
23POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA II POZNAŃ2016-10-2309:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:9
24Pauza: LIDER SWARZĘDZ - AP DĘBIEC____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25PRZEMYSŁAW Poznań - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka ):
26AP DĘBIEC - WARTA II POZNAŃ2016-10-2914:30AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:2
27POLONIA I Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2016-10-3014:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:6


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2016-11-0511:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:11
29AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - AP DĘBIEC2016-11-0612:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
30WARTA II POZNAŃ - Pauza: LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1):