Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-27

1WARTA Międzychód - KADET KOZIEGŁOWY2016-09-0314:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0 V
2ORŁY PNIEWY - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-2716:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:6
3VICTORIA WYSOGOTOWO - MAWIT Lwówek2016-09-0313:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)6:7


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4MAWIT Lwówek - KADET KOZIEGŁOWY2016-09-1111:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)5:2
5UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-09-1011:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:3
6WARTA Międzychód - ORŁY PNIEWY2016-09-1014:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)7:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7ORŁY PNIEWY - KADET KOZIEGŁOWY2016-09-1814:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:0
8VICTORIA WYSOGOTOWO - WARTA Międzychód2016-09-1714:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)7:7
9MAWIT Lwówek - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-09-1711:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-28

10UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KADET KOZIEGŁOWY2016-09-2411:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)5:0
11WARTA Międzychód - MAWIT Lwówek2016-09-2818:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)8:4
12ORŁY PNIEWY - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-09-2515:30Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:0


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

13VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2016-10-0116:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)15:0
14MAWIT Lwówek - ORŁY PNIEWY2016-10-0116:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:2
15UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WARTA Międzychód2016-10-0111:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-17

16KADET KOZIEGŁOWY - WARTA Międzychód2016-10-0812:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:14
17UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ORŁY PNIEWY2016-10-1716:30Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:1
18MAWIT Lwówek - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-10-0813:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)6:4


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-14/2016-10-15

19KADET KOZIEGŁOWY - MAWIT Lwówek2016-10-1511:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:7
20VICTORIA WYSOGOTOWO - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-1513:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)3:2
21ORŁY PNIEWY - WARTA Międzychód2016-10-1416:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:6


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22KADET KOZIEGŁOWY - ORŁY PNIEWY2016-10-2211:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)2:4
23WARTA Międzychód - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-10-2311:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)10:4
24UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MAWIT Lwówek2016-10-2211:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25KADET KOZIEGŁOWY - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-10-2913:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)1:5
26MAWIT Lwówek - WARTA Międzychód2016-10-3011:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:6
27VICTORIA WYSOGOTOWO - ORŁY PNIEWY2016-10-2913:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)2:3


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28KADET KOZIEGŁOWY - VICTORIA WYSOGOTOWO2016-11-0612:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)0:15
29ORŁY PNIEWY - MAWIT Lwówek2016-11-0611:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:4
30WARTA Międzychód - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2016-11-0514:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:2