Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1WEŁNA Rogoźno - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-09-0313:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)6:1
2ROKITA Rokietnica - Kłos BUDZYŃ2016-09-0311:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:5
3Polonia SP1 CHODZIEŻ - KŁOS Gałowo2016-09-0413:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)5:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4AS ORLIK KAŹMIERZ - KŁOS Gałowo2016-09-1112:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)6:0
5Kłos BUDZYŃ - Polonia SP1 CHODZIEŻ2016-09-1011:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)1:3
6WEŁNA Rogoźno - ROKITA Rokietnica2016-09-1013:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

7ROKITA Rokietnica - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-09-1711:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:1
8Polonia SP1 CHODZIEŻ - WEŁNA Rogoźno2016-09-1813:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:2
9KŁOS Gałowo - Kłos BUDZYŃ2016-09-1714:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10AS ORLIK KAŹMIERZ - Kłos BUDZYŃ2016-09-2411:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)2:4
11WEŁNA Rogoźno - KŁOS Gałowo2016-09-2413:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)7:0
12ROKITA Rokietnica - Polonia SP1 CHODZIEŻ2016-09-2411:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13Polonia SP1 CHODZIEŻ - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-0213:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)4:1
14KŁOS Gałowo - ROKITA Rokietnica2016-10-0114:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:5
15Kłos BUDZYŃ - WEŁNA Rogoźno2016-10-0111:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16AS ORLIK KAŹMIERZ - WEŁNA Rogoźno2016-10-0912:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)0:3
17Kłos BUDZYŃ - ROKITA Rokietnica2016-10-0811:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)0:2
18KŁOS Gałowo - Polonia SP1 CHODZIEŻ2016-10-0814:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19KŁOS Gałowo - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-1514:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:4
20Polonia SP1 CHODZIEŻ - Kłos BUDZYŃ2016-10-1613:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)2:3
21ROKITA Rokietnica - WEŁNA Rogoźno2016-10-1511:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:3


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22AS ORLIK KAŹMIERZ - ROKITA Rokietnica2016-10-2312:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)1:1
23WEŁNA Rogoźno - Polonia SP1 CHODZIEŻ2016-10-2213:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:4
24Kłos BUDZYŃ - KŁOS Gałowo2016-10-2214:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)5:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25Kłos BUDZYŃ - AS ORLIK KAŹMIERZ2016-10-2911:00Kłos Budzyń (Budzyń, Lipowa 6)7:2
26KŁOS Gałowo - WEŁNA Rogoźno2016-10-2914:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:3
27Polonia SP1 CHODZIEŻ - ROKITA Rokietnica2016-10-3013:00Polonia Chodzież (Chodzież, Stanisława Staszica 12)3:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28AS ORLIK KAŹMIERZ - Polonia SP1 CHODZIEŻ2016-11-0611:00AS Orlik Kaźmierz (Kaźmierz, Dolna 10)1:2
29ROKITA Rokietnica - KŁOS Gałowo2016-11-0511:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:1
30WEŁNA Rogoźno - Kłos BUDZYŃ2016-11-0614:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:4