Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1VITCOVIA Witkowo - AP REISSA III Konin Poznań2016-09-0411:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:2
2PIAST ŁUBOWO - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-0314:00Piast Łubowo (Łubowo .)2:6
3MKS Trzemeszno - MIESZKO II Gniezno2016-09-0412:30MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )2:2


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

4AP REISSA III Konin Poznań - MIESZKO II Gniezno2016-09-1015:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)6:0
51922 LECHIA Kostrzyn - MKS Trzemeszno2016-09-1011:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)5:2
6VITCOVIA Witkowo - PIAST ŁUBOWO2016-09-1111:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)12:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-20

7PIAST ŁUBOWO - AP REISSA III Konin Poznań2016-09-1717:00Piast Łubowo (Łubowo .)0:10
8MKS Trzemeszno - VITCOVIA Witkowo2016-09-1811:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:3
9MIESZKO II Gniezno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-2016:30Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10AP REISSA III Konin Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-09-2413:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)5:0
11VITCOVIA Witkowo - MIESZKO II Gniezno2016-09-2411:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:2
12PIAST ŁUBOWO - MKS Trzemeszno2016-09-2411:00Piast Łubowo (Łubowo .)5:9


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-04

13MKS Trzemeszno - AP REISSA III Konin Poznań2016-10-0211:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:7
14MIESZKO II Gniezno - PIAST ŁUBOWO2016-10-0117:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:2
151922 LECHIA Kostrzyn - VITCOVIA Witkowo2016-10-0416:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

16AP REISSA III Konin Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-10-0912:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)6:0
171922 LECHIA Kostrzyn - PIAST ŁUBOWO2016-10-0811:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)3:2
18MIESZKO II Gniezno - MKS Trzemeszno2016-10-0815:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

19MIESZKO II Gniezno - AP REISSA III Konin Poznań2016-10-1513:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:4
20MKS Trzemeszno - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-10-1611:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:1
21PIAST ŁUBOWO - VITCOVIA Witkowo2016-10-1511:00Piast Łubowo (Łubowo .)0:8


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

22AP REISSA III Konin Poznań - PIAST ŁUBOWO2016-10-2211:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)8:1
23VITCOVIA Witkowo - MKS Trzemeszno2016-10-2311:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:2
241922 LECHIA Kostrzyn - MIESZKO II Gniezno2016-10-2211:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)5:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-25/2016-10-30

251922 LECHIA Kostrzyn - AP REISSA III Konin Poznań2016-10-2911:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:6
26MIESZKO II Gniezno - VITCOVIA Witkowo2016-10-2516:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:4
27MKS Trzemeszno - PIAST ŁUBOWO2016-10-3011:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

28AP REISSA III Konin Poznań - MKS Trzemeszno2016-11-0511:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
29PIAST ŁUBOWO - MIESZKO II Gniezno2016-11-0514:00Piast Łubowo (Łubowo .)3:4
30VITCOVIA Witkowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2016-11-0611:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:1