Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03

1TARNOVIA Tarnowo I Podgórne - LECH-KOAGRA Podrzewie2016-09-0316:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)8:0
2SPÓJNIA Strykowo - PATRIA Buk2016-09-0313:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2
3SOKÓŁ Rakoniewice - PROMIEŃ Opalenica2016-09-0311:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )8:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

4LECH-KOAGRA Podrzewie - PROMIEŃ Opalenica2016-09-1016:00Lech Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )2:1
5PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-1012:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:3
6TARNOVIA Tarnowo I Podgórne - SPÓJNIA Strykowo2016-09-1016:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)6:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17

7SPÓJNIA Strykowo - LECH-KOAGRA Podrzewie2016-09-1711:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)9:1
8SOKÓŁ Rakoniewice - TARNOVIA Tarnowo I Podgórne2016-09-1713:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )7:0
9PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2016-09-1713:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:9


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24

10LECH-KOAGRA Podrzewie - PATRIA Buk2016-09-2416:00Lech Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )2:4
11TARNOVIA Tarnowo I Podgórne - PROMIEŃ Opalenica2016-09-2414:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)8:5
12SPÓJNIA Strykowo - SOKÓŁ Rakoniewice2016-09-2412:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01

13SOKÓŁ Rakoniewice - LECH-KOAGRA Podrzewie2016-10-0113:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )7:0
14PROMIEŃ Opalenica - SPÓJNIA Strykowo2016-10-0113:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:6
15PATRIA Buk - TARNOVIA Tarnowo I Podgórne2016-10-0114:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

16LECH-KOAGRA Podrzewie - TARNOVIA Tarnowo I Podgórne2016-10-0816:00Lech Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )1:3
17PATRIA Buk - SPÓJNIA Strykowo2016-10-0814:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:0
18PROMIEŃ Opalenica - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-0813:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:7


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15

19PROMIEŃ Opalenica - LECH-KOAGRA Podrzewie2016-10-1513:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:1
20SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2016-10-1511:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )4:0
21SPÓJNIA Strykowo - TARNOVIA Tarnowo I Podgórne2016-10-1513:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22

22LECH-KOAGRA Podrzewie - SPÓJNIA Strykowo2016-10-2213:00Lech Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:2
23TARNOVIA Tarnowo I Podgórne - SOKÓŁ Rakoniewice2016-10-2216:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)0:2
24PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2016-10-2210:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

25PATRIA Buk - LECH-KOAGRA Podrzewie2016-10-2913:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:1
26PROMIEŃ Opalenica - TARNOVIA Tarnowo I Podgórne2016-10-2913:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:2
27SOKÓŁ Rakoniewice - SPÓJNIA Strykowo2016-10-2911:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

28LECH-KOAGRA Podrzewie - SOKÓŁ Rakoniewice2016-11-0514:00Lech Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )1:2
29SPÓJNIA Strykowo - PROMIEŃ Opalenica2016-11-0510:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)5:0
30TARNOVIA Tarnowo I Podgórne - PATRIA Buk2016-11-0512:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)3:5