Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płd.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-08-05/2016-08-24

1WICHER Dobra - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-08-0617:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)1:2
2POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów2016-08-0716:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)4:1
3CENTRA Ostrów Wlkp. - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1):
4PKS Racot - POLONIA 1912 Leszno2016-08-2418:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:1
5MKS KANIA Gostyń - Obra 1912 Kościan2016-08-0617:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:2
6RAWIA Rawicz - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-08-0717:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)3:3
7Pauza: LKS Ślesin - POLONIA Kępno2016-08-0617:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:0
8SKP Słupca - VICTORIA Września2016-08-0518:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)1:5


Kolejka: 2 w dniach 2016-08-13/2016-08-14

9BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - VICTORIA Września2016-08-1411:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:3
10POLONIA Kępno - SKP Słupca2016-08-1311:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)1:0
11OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Pauza: LKS Ślesin2016-08-1317:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)1:2
12Obra 1912 Kościan - RAWIA Rawicz2016-08-1316:00Obra 1912 Kościan (Stare Oborzyska, Szkolna 1)1:0
13POLONIA 1912 Leszno - MKS KANIA Gostyń2016-08-1317:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)4:0
14Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - PKS Racot____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
15VICTORIA Ostrzeszów - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-08-1316:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:0
16WICHER Dobra - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-08-1317:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)1:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-08-20/2016-08-21

17POGOŃ Nowe Skalmierzyce - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-08-2116:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:1
18CENTRA Ostrów Wlkp. - WICHER Dobra2016-08-2017:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)6:1
19PKS Racot - VICTORIA Ostrzeszów2016-08-2018:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)1:1
20MKS KANIA Gostyń - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1):
21RAWIA Rawicz - POLONIA 1912 Leszno2016-08-2017:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:1
22Pauza: LKS Ślesin - Obra 1912 Kościan2016-08-2017:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)4:1
23SKP Słupca - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-08-2017:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)1:4
24VICTORIA Września - POLONIA Kępno2016-08-2017:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)6:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-08-27/2016-08-28

25BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - POLONIA Kępno2016-08-2816:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)2:0
26OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Września2016-08-2718:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)2:0
27SKP Słupca - Obra 1912 Kościan2016-08-2711:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)2:2
28POLONIA 1912 Leszno - Pauza: LKS Ślesin2016-08-2815:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)5:2
29Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - RAWIA Rawicz____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
30VICTORIA Ostrzeszów - MKS KANIA Gostyń2016-08-2716:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:1
31WICHER Dobra - PKS Racot2016-08-2717:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)2:1
32POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-08-2717:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-01/2016-09-04

33CENTRA Ostrów Wlkp. - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-09-0117:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)1:1
34PKS Racot - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-09-0217:30PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:2
35MKS KANIA Gostyń - WICHER Dobra2016-09-0415:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:0
36RAWIA Rawicz - VICTORIA Ostrzeszów2016-09-0314:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)3:5
37Pauza: LKS Ślesin - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1):
38SKP Słupca - POLONIA 1912 Leszno2016-09-0317:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)0:1
39VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan2016-09-0317:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)4:2
40POLONIA Kępno - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-09-0314:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)0:4


Kolejka: 6 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

41BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-09-1116:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:2
42Obra 1912 Kościan - POLONIA Kępno2016-09-1016:00Obra 1912 Kościan (Stare Oborzyska, Szkolna 1)2:1
43POLONIA 1912 Leszno - VICTORIA Września2016-09-1016:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)0:0
44Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - SKP Słupca____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
45VICTORIA Ostrzeszów - Pauza: LKS Ślesin2016-09-1016:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)3:1
46WICHER Dobra - RAWIA Rawicz2016-09-1016:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)1:2
47POGOŃ Nowe Skalmierzyce - MKS KANIA Gostyń2016-09-1116:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)3:0
48CENTRA Ostrów Wlkp. - PKS Racot2016-09-1017:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)5:0


Kolejka: 7 w dniach 2016-09-17/2016-11-19

49PKS Racot - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-09-1717:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:5
50MKS KANIA Gostyń - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-09-1716:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:2
51RAWIA Rawicz - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-09-1716:30Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:2
52Pauza: LKS Ślesin - WICHER Dobra2016-09-1715:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:1
53SKP Słupca - VICTORIA Ostrzeszów2016-09-1717:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)5:1
54VICTORIA Września - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Victoria Września (Września, Kosynierów 1):
55POLONIA Kępno - POLONIA 1912 Leszno2016-11-1912:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)2:4
56OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan2016-09-1715:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)2:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

57BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - Obra 1912 Kościan2016-09-2516:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)1:1
58POLONIA 1912 Leszno - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-09-2416:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)2:4
59Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - POLONIA Kępno____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
60VICTORIA Ostrzeszów - VICTORIA Września2016-09-2416:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)4:2
61WICHER Dobra - SKP Słupca2016-09-2416:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)0:1
62POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Pauza: LKS Ślesin2016-09-2516:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:1
63CENTRA Ostrów Wlkp. - RAWIA Rawicz2016-09-2416:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)3:3
64PKS Racot - MKS KANIA Gostyń2016-09-2416:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)5:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-01

65MKS KANIA Gostyń - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-10-0115:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:0
66RAWIA Rawicz - PKS Racot2016-10-0116:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)5:0
67Pauza: LKS Ślesin - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-0116:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)1:2
68SKP Słupca - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-10-0116:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)0:0
69VICTORIA Września - WICHER Dobra2016-10-0116:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:1
70POLONIA Kępno - VICTORIA Ostrzeszów2016-10-0111:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)1:1
71OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64):
72Obra 1912 Kościan - POLONIA 1912 Leszno2016-10-0113:00Obra 1912 Kościan (Stare Oborzyska, Szkolna 1)3:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

73BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - POLONIA 1912 Leszno2016-10-0915:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)3:1
74Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - Obra 1912 Kościan____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
75VICTORIA Ostrzeszów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-10-0816:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:1
76WICHER Dobra - POLONIA Kępno2016-10-0813:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)1:1
77POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września2016-10-0915:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:1
78CENTRA Ostrów Wlkp. - SKP Słupca2016-10-0815:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)2:1
79PKS Racot - Pauza: LKS Ślesin2016-10-0816:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)1:1
80MKS KANIA Gostyń - RAWIA Rawicz2016-10-0815:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:3


Kolejka: 11 w dniach 2016-10-15

81RAWIA Rawicz - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-10-1514:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)5:3
82Pauza: LKS Ślesin - MKS KANIA Gostyń2016-10-1515:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)2:0
83SKP Słupca - PKS Racot2016-10-1516:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)9:1
84VICTORIA Września - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-1516:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:1
85POLONIA Kępno - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-10-1515:30Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)0:0
86OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WICHER Dobra2016-10-1515:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)6:0
87VICTORIA Ostrzeszów - Obra 1912 Kościan2016-10-1516:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)2:2
88POLONIA 1912 Leszno - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8):


Kolejka: 12 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

89BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21):
90VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA 1912 Leszno2016-10-2215:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)6:1
91WICHER Dobra - Obra 1912 Kościan2016-10-2315:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)0:1
92POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-10-2314:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)3:0
93CENTRA Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno2016-10-2215:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)3:1
94PKS Racot - VICTORIA Września2016-10-2215:30PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:0
95MKS KANIA Gostyń - SKP Słupca2016-10-2215:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)1:2
96RAWIA Rawicz - Pauza: LKS Ślesin2016-10-2213:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:0


Kolejka: 13 w dniach 2016-10-29

97Pauza: LKS Ślesin - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-10-2914:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)4:0
98SKP Słupca - RAWIA Rawicz2016-10-2915:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)2:1
99VICTORIA Września - MKS KANIA Gostyń2016-10-2915:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:0
100POLONIA Kępno - PKS Racot2016-10-2915:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)2:1
101OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-2914:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)0:2
102Obra 1912 Kościan - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-10-2914:00Obra 1912 Kościan (Stare Oborzyska, Szkolna 1)2:0
103POLONIA 1912 Leszno - WICHER Dobra2016-10-2914:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)8:1
104Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - VICTORIA Ostrzeszów____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):


Kolejka: 14 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

105BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2016-11-0614:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)3:4
106WICHER Dobra - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35):
107POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA 1912 Leszno2016-11-0613:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)0:1
108CENTRA Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan2016-11-0513:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)1:0
109PKS Racot - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-11-0514:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:5
110MKS KANIA Gostyń - POLONIA Kępno2016-11-0514:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:1
111RAWIA Rawicz - VICTORIA Września2016-11-0514:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)4:2
112Pauza: LKS Ślesin - SKP Słupca2016-11-0514:00Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:1


Kolejka: 15 w dniach 2016-11-11/2016-11-19

113SKP Słupca - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2016-11-1912:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)2:2
114VICTORIA Września - Pauza: LKS Ślesin2016-11-1111:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:0
115POLONIA Kępno - RAWIA Rawicz2016-11-1111:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)0:4
116OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - MKS KANIA Gostyń2016-11-1111:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)3:0
117PKS Racot - Obra 1912 Kościan2016-11-1111:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)0:2
118POLONIA 1912 Leszno - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-11-1111:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)3:3
119Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - POGOŃ Nowe Skalmierzyce____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
120VICTORIA Ostrzeszów - WICHER Dobra2016-11-1111:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)3:1