Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-04

1MIESZKO II Gniezno - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2016-09-0418:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:5
2POLONIA II Środa Wlkp. - KOTWICA Kórnik2016-09-0410:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

3UNIA II Swarzędz - KOTWICA Kórnik2016-09-1013:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:4
4SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - POLONIA II Środa Wlkp.2016-09-1118:00SF Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-18

5POLONIA II Środa Wlkp. - MIESZKO II Gniezno2016-09-1810:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:1
6UNIA II Swarzędz - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2016-09-1809:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:5


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-25

7MIESZKO II Gniezno - KOTWICA Kórnik2016-09-2512:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:9
8POLONIA II Środa Wlkp. - UNIA II Swarzędz2016-09-2510:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

9MIESZKO II Gniezno - UNIA II Swarzędz2016-10-0211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:9
10KOTWICA Kórnik - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2016-10-0110:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

11SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - MIESZKO II Gniezno2016-10-0916:30SF Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:1
12KOTWICA Kórnik - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-0810:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

13KOTWICA Kórnik - UNIA II Swarzędz2016-10-1510:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:0
14POLONIA II Środa Wlkp. - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2016-10-1610:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:1


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

15MIESZKO II Gniezno - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-2211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
16SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - UNIA II Swarzędz2016-10-2316:30SF Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29

17KOTWICA Kórnik - MIESZKO II Gniezno2016-10-2910:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)7:2
18UNIA II Swarzędz - POLONIA II Środa Wlkp.2016-10-2911:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-06/2016-11-12

19UNIA II Swarzędz - MIESZKO II Gniezno2016-11-1210:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
20SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - KOTWICA Kórnik2016-11-0616:30SF Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:2