Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-09-04

1WARTA I POZNAŃ - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
2UNIA Swarzędz - SOKÓŁ Pniewy2016-09-0411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)5:2
3KOZIOŁEK POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2016-09-0415:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
4Nielba Wągrowiec - SUCHARY Suchy Las2016-09-0217:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)6:2
5GMINNA SP SĄTOPY - SF LUBOŃ2016-09-0311:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)1:2
6SPARTA I Oborniki - AP REISSA II Jarocin Poznań2016-09-0414:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

7Pauza: STOPER Poznań - AP REISSA II Jarocin Poznań____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
8SF LUBOŃ - SPARTA I Oborniki2016-09-1114:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)3:1
9Nielba Wągrowiec - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-1111:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:3 V
10SPN SZAMOTUŁY - SUCHARY Suchy Las2016-09-1013:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )4:2
11SOKÓŁ Pniewy - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-1111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2
12WARTA I POZNAŃ - UNIA Swarzędz2016-09-1112:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13UNIA Swarzędz - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1):
14KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA I POZNAŃ2016-09-1814:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
15SUCHARY Suchy Las - SOKÓŁ Pniewy2016-09-1709:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:0
16GMINNA SP SĄTOPY - SPN SZAMOTUŁY2016-09-1711:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)1:1
17SPARTA I Oborniki - Nielba Wągrowiec2016-09-1814:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:3
18AP REISSA II Jarocin Poznań - SF LUBOŃ2016-09-1711:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)8:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

19Pauza: STOPER Poznań - SF LUBOŃ____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
20Nielba Wągrowiec - AP REISSA II Jarocin Poznań2016-09-2511:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
21SPN SZAMOTUŁY - SPARTA I Oborniki2016-09-2413:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:1
22SOKÓŁ Pniewy - GMINNA SP SĄTOPY2016-09-2413:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:0
23WARTA I POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-09-2512:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)9:1
24UNIA Swarzędz - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-09-2508:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

25KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1):
26SUCHARY Suchy Las - UNIA Swarzędz2016-10-0109:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:3
27GMINNA SP SĄTOPY - WARTA I POZNAŃ2016-10-0111:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)0:2
28SPARTA I Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2016-10-0214:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:3
29AP REISSA II Jarocin Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-10-0113:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)0:3
30SF LUBOŃ - Nielba Wągrowiec2016-10-0215:30Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)3:0 V


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2017-06-13

31Pauza: STOPER Poznań - Nielba Wągrowiec____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
32SPN SZAMOTUŁY - SF LUBOŃ2016-10-0813:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )5:2
33SOKÓŁ Pniewy - AP REISSA II Jarocin Poznań2016-10-0813:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:6
34WARTA I POZNAŃ - SPARTA I Oborniki2016-10-0912:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:2
35UNIA Swarzędz - GMINNA SP SĄTOPY2017-06-1318:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1):
36KOZIOŁEK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2016-10-0814:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-19

37SUCHARY Suchy Las - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .):
38GMINNA SP SĄTOPY - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-1511:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)1:3
39SPARTA I Oborniki - UNIA Swarzędz2016-10-1614:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:3
40AP REISSA II Jarocin Poznań - WARTA I POZNAŃ2016-10-1916:30Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)2:2
41SF LUBOŃ - SOKÓŁ Pniewy2016-10-1615:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)5:3
42Nielba Wągrowiec - SPN SZAMOTUŁY2016-10-1613:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

43Pauza: STOPER Poznań - SPN SZAMOTUŁY____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
44SOKÓŁ Pniewy - Nielba Wągrowiec2016-10-2213:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:8
45WARTA I POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-10-2312:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:1
46AP REISSA II Jarocin Poznań - UNIA Swarzędz2016-10-2311:00Jarocin, Sportowa 67:1
47KOZIOŁEK POZNAŃ - SPARTA I Oborniki2016-10-2312:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:2
48SUCHARY Suchy Las - GMINNA SP SĄTOPY2016-10-2209:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49GMINNA SP SĄTOPY - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2):
50SPARTA I Oborniki - SUCHARY Suchy Las2016-10-3014:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:2
51AP REISSA II Jarocin Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-10-2913:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)1:0
52SF LUBOŃ - UNIA Swarzędz2016-10-3011:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)3:2
53Nielba Wągrowiec - WARTA I POZNAŃ2016-10-3011:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:2
54SPN SZAMOTUŁY - SOKÓŁ Pniewy2016-10-3013:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2017-04-18

55Pauza: STOPER Poznań - SOKÓŁ Pniewy____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
56WARTA I POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2016-11-0610:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
57UNIA Swarzędz - Nielba Wągrowiec2017-04-1814:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
58KOZIOŁEK POZNAŃ - SF LUBOŃ2016-11-0614:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:0
59SUCHARY Suchy Las - AP REISSA II Jarocin Poznań2016-11-0509:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:3
60SPARTA I Oborniki - GMINNA SP SĄTOPY2016-11-0612:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-13

61SPARTA I Oborniki - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2):
62AP REISSA II Jarocin Poznań - GMINNA SP SĄTOPY2016-11-1211:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)5:1
63SF LUBOŃ - SUCHARY Suchy Las2016-11-1311:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)4:2
64Nielba Wągrowiec - KOZIOŁEK POZNAŃ2016-11-1311:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:1
65SPN SZAMOTUŁY - UNIA Swarzędz2016-11-1213:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:2
66SOKÓŁ Pniewy - WARTA I POZNAŃ2016-11-1113:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:6