Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D2 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1POZNAŃSKA 13 Poznań - UKS Śrem2016-09-0318:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
2SALOS Poznań - AP REISSA I Poznań2016-09-0316:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3
3Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
4MIESZKO I Gniezno - JEDYNKA Luboń2016-09-0415:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:2
5ORKAN OBJEZIERZE - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-0311:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:0
6AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH Poznań2016-09-0312:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:8


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-09/2016-10-04

7POZNAŃSKA 13 Poznań - LECH Poznań2016-10-0416:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
8KS Canarinhos Skórzewo - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-1318:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:11
9JEDYNKA Luboń - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-1012:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:0
10Pauza: Concord Murowana Goślina - MIESZKO I Gniezno2016-09-0917:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:1
11AP REISSA I Poznań - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93):
12UKS Śrem - SALOS Poznań2016-09-1112:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

13SALOS Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-09-1710:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:9
14Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS Śrem____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
15MIESZKO I Gniezno - AP REISSA I Poznań2016-09-1816:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:4
16ORKAN OBJEZIERZE - Pauza: Concord Murowana Goślina2016-09-1810:30Orkan Objezierze (Objezierze )2:4
17AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - JEDYNKA Luboń2016-09-1810:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5
18LECH Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-1816:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-23/2016-09-25

19POZNAŃSKA 13 Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2016-09-2410:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )19:0
20JEDYNKA Luboń - LECH Poznań2016-09-2511:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:1
21Pauza: Concord Murowana Goślina - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-2316:30Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:1
22AP REISSA I Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2016-09-2512:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:0
23UKS Śrem - MIESZKO I Gniezno2016-09-2509:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:2
24SALOS Poznań - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12):


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-02

25Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - POZNAŃSKA 13 Poznań____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
26MIESZKO I Gniezno - SALOS Poznań2016-10-0216:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
27ORKAN OBJEZIERZE - UKS Śrem2016-10-0210:30Orkan Objezierze (Objezierze )2:1
28AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AP REISSA I Poznań2016-10-0210:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:4
29LECH Poznań - Pauza: Concord Murowana Goślina2016-10-0216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
30KS Canarinhos Skórzewo - JEDYNKA Luboń2016-10-0212:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:9


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-07/2016-10-09

31POZNAŃSKA 13 Poznań - JEDYNKA Luboń2016-10-0916:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:1
32Pauza: Concord Murowana Goślina - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-0716:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)9:0
33AP REISSA I Poznań - LECH Poznań2016-10-0814:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:4
34UKS Śrem - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-10-0812:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:2
35SALOS Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-0818:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:2
36Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MIESZKO I Gniezno____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-14/2016-10-16

37MIESZKO I Gniezno - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-1415:30Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:12
38ORKAN OBJEZIERZE - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Orkan Objezierze (Objezierze ):
39AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SALOS Poznań2016-10-1610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)10:0
40LECH Poznań - UKS Śrem2016-10-1616:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
41KS Canarinhos Skórzewo - AP REISSA I Poznań2016-10-1614:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:4
42JEDYNKA Luboń - Pauza: Concord Murowana Goślina2016-10-1512:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )7:0


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

43POZNAŃSKA 13 Poznań - Pauza: Concord Murowana Goślina2016-10-2210:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0
44JEDYNKA Luboń - AP REISSA I Poznań2016-10-2212:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )0:0
45UKS Śrem - KS Canarinhos Skórzewo2016-10-2209:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)8:0
46SALOS Poznań - LECH Poznań2016-10-2216:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:14
47Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
48MIESZKO I Gniezno - ORKAN OBJEZIERZE2016-10-2316:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)5:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

49ORKAN OBJEZIERZE - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-10-2910:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:4
50AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2016-10-3012:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:0
51LECH Poznań - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
52KS Canarinhos Skórzewo - SALOS Poznań2016-10-3010:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:5
53JEDYNKA Luboń - UKS Śrem2016-10-2912:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )3:0
54Pauza: Concord Murowana Goślina - AP REISSA I Poznań2016-10-2910:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:4


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

55POZNAŃSKA 13 Poznań - AP REISSA I Poznań2016-11-0510:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
56UKS Śrem - Pauza: Concord Murowana Goślina2016-11-0610:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1
57JEDYNKA Luboń - SALOS Poznań2016-11-0512:00Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )6:0
58Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
59MIESZKO I Gniezno - LECH Poznań2016-11-0616:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:5
60ORKAN OBJEZIERZE - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-0510:30Orkan Objezierze (Objezierze )1:3


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-11/2016-11-12

61AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - POZNAŃSKA 13 Poznań2016-11-1212:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:6
62LECH Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2016-11-1112:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
63KS Canarinhos Skórzewo - MIESZKO I Gniezno2016-11-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:8
64JEDYNKA Luboń - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna ):
65Pauza: Concord Murowana Goślina - SALOS Poznań____-__-____:__Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:3 V
66AP REISSA I Poznań - UKS Śrem2016-11-1210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0