Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-10-05

1WARTA Międzychód - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-10-0517:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:0
2WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-0518:30Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:1
3UNIA I Swarzędz - AP DĘBIEC2016-09-0415:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
4UKS AP Reissa I Poznań - AP REISSA Poznań2016-09-0412:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:1
5SPN SZAMOTUŁY - LECH Poznań2016-09-0312:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )0:5
6POLONIA I Środa Wlkp. - MIESZKO I Gniezno2016-09-0310:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:0
7Nielba Wągrowiec - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-0218:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

8WARTA Międzychód - NAP NOWY TOMYŚL2016-09-1010:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:2
9MIESZKO I Gniezno - Nielba Wągrowiec2016-09-1013:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
10LECH Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-1010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
11AP REISSA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-09-1112:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
12AP DĘBIEC - UKS AP Reissa I Poznań2016-09-1016:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:6
13AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UNIA I Swarzędz2016-09-1112:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:5
14Pauza: WIARA LECHA Poznań - WARTA POZNAŃ2016-09-1018:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-14/2016-09-18

15WARTA Międzychód - WARTA POZNAŃ2016-09-1517:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:9
16UNIA I Swarzędz - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-09-1418:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)9:0
17UKS AP Reissa I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-1712:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:1
18AP DĘBIEC - SPN SZAMOTUŁY2016-09-1716:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:0
19POLONIA I Środa Wlkp. - AP REISSA Poznań2016-09-1812:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3
20Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2016-09-1710:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:0
21NAP NOWY TOMYŚL - MIESZKO I Gniezno2016-09-1710:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:4


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-21/2016-11-19

22WARTA Międzychód - MIESZKO I Gniezno2016-11-1912:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:2
23NAP NOWY TOMYŚL - LECH Poznań2016-09-2117:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:6
24AP REISSA Poznań - Nielba Wągrowiec2016-09-2117:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:0
25AP DĘBIEC - POLONIA I Środa Wlkp.2016-09-2117:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:2
26AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2016-09-2117:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:0
27Pauza: WIARA LECHA Poznań - UKS AP Reissa I Poznań2016-11-1912:00Stowarzyszenie Wiara Lecha Poznań (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:4
28WARTA POZNAŃ - UNIA I Swarzędz2016-09-2217:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)9:3


Kolejka: 5 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

29UNIA I Swarzędz - WARTA Międzychód2016-09-2511:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
30UKS AP Reissa I Poznań - WARTA POZNAŃ2016-09-2413:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
31SPN SZAMOTUŁY - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-09-2511:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:0 V
32POLONIA I Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-09-2415:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1
33Nielba Wągrowiec - AP DĘBIEC2016-09-2416:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:0
34NAP NOWY TOMYŚL - AP REISSA Poznań2016-09-2511:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:0
35MIESZKO I Gniezno - LECH Poznań2016-09-2411:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

36WARTA Międzychód - LECH Poznań2016-10-0210:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:5
37AP REISSA Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-10-0214:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0
38AP DĘBIEC - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-0116:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:2
39AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Nielba Wągrowiec2016-10-0118:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5
40Pauza: WIARA LECHA Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-0218:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:4
41WARTA POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2016-10-0110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)11:0
42UNIA I Swarzędz - UKS AP Reissa I Poznań2016-10-0113:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)5:2


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

43UKS AP Reissa I Poznań - WARTA Międzychód2016-10-0912:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:1
44UNIA I Swarzędz - SPN SZAMOTUŁY2016-10-0911:00Gaj Mały 2:3
45POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA POZNAŃ2016-10-0816:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:10
46Nielba Wągrowiec - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-10-0813:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0 V
47NAP NOWY TOMYŚL - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-10-0810:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:0
48MIESZKO I Gniezno - AP DĘBIEC2016-10-0811:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)5:2
49LECH Poznań - AP REISSA Poznań2016-10-0814:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:4


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

50WARTA Międzychód - AP REISSA Poznań2016-10-1512:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:4
51AP DĘBIEC - LECH Poznań2016-10-1516:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:6
52AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2016-10-1612:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:2
53NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-10-1613:30NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:0
54WARTA POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2016-10-1514:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:2
55UNIA I Swarzędz - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-1513:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:2
56UKS AP Reissa I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2016-10-1512:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

57SPN SZAMOTUŁY - WARTA Międzychód2016-10-2213:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:2
58POLONIA I Środa Wlkp. - UKS AP Reissa I Poznań2016-10-2215:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:2
59Nielba Wągrowiec - UNIA I Swarzędz2016-10-2213:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
60NAP NOWY TOMYŚL - WARTA POZNAŃ2016-10-2210:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:4
61MIESZKO I Gniezno - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-10-2213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:0
62LECH Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-10-2212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
63AP REISSA Poznań - AP DĘBIEC2016-10-2310:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

64WARTA Międzychód - AP DĘBIEC2016-10-2912:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)6:0
65AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AP REISSA Poznań2016-10-3016:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
66Pauza: WIARA LECHA Poznań - LECH Poznań____-__-____:__Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:3 V
67WARTA POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2016-10-2914:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
68UNIA I Swarzędz - NAP NOWY TOMYŚL2016-10-2913:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
69UKS AP Reissa I Poznań - Nielba Wągrowiec2016-10-2912:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0
70SPN SZAMOTUŁY - POLONIA I Środa Wlkp.2016-10-3011:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:2


Kolejka: 11 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

71POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA Międzychód2016-11-0611:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:0
72Nielba Wągrowiec - SPN SZAMOTUŁY2016-11-0514:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:0
73NAP NOWY TOMYŚL - UKS AP Reissa I Poznań2016-11-0611:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:6
74MIESZKO I Gniezno - UNIA I Swarzędz2016-11-0511:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
75LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2016-11-0613:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:2
76AP REISSA Poznań - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-11-0512:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:0
77AP DĘBIEC - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-0514:30AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:2


Kolejka: 12 w dniach 2016-11-11

78WARTA Międzychód - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2016-11-1114:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:3
79Pauza: WIARA LECHA Poznań - AP DĘBIEC2016-11-1110:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:1
80WARTA POZNAŃ - AP REISSA Poznań2016-11-1112:00Boisko MOS (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)5:2
81UNIA I Swarzędz - LECH Poznań2016-11-1111:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
82UKS AP Reissa I Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-11-1112:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
83SPN SZAMOTUŁY - NAP NOWY TOMYŚL2016-11-1113:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )0:0
84POLONIA I Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2016-11-1112:00Zielniki .5:2


Kolejka: 13 w dniach 2016-11-13

85Nielba Wągrowiec - WARTA Międzychód2016-11-1313:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:2
86NAP NOWY TOMYŚL - POLONIA I Środa Wlkp.2016-11-1311:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:4
87MIESZKO I Gniezno - SPN SZAMOTUŁY2016-11-1311:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
88LECH Poznań - UKS AP Reissa I Poznań2016-11-1314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
89AP REISSA Poznań - UNIA I Swarzędz2016-11-1312:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
90AP DĘBIEC - WARTA POZNAŃ2016-11-1314:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:5
91AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Pauza: WIARA LECHA Poznań2016-11-1310:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1