Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-04

1LIPNO Stęszew - 1920 Mosina2016-09-0411:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)6:5
2MIESZKO II Gniezno - ORKAN Konarzewo2016-09-0413:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
3KOPERNIK Poznań - AP REISSA II Poznań2016-09-0412:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:6


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-11/2016-09-14

41920 Mosina - KOPERNIK Poznań2016-09-1110:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:4
5ORKAN Konarzewo - AP REISSA II Poznań2016-09-1417:30Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:8
6LIPNO Stęszew - MIESZKO II Gniezno2016-09-1111:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:3


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-18

7MIESZKO II Gniezno - 1920 Mosina2016-09-1813:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)10:0
8AP REISSA II Poznań - LIPNO Stęszew2016-09-1812:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:3
9KOPERNIK Poznań - ORKAN Konarzewo2016-09-1812:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

101920 Mosina - ORKAN Konarzewo2016-09-2510:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:2
11KOPERNIK Poznań - LIPNO Stęszew2016-09-2417:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:5
12MIESZKO II Gniezno - AP REISSA II Poznań2016-09-2514:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:7


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

13AP REISSA II Poznań - 1920 Mosina2016-10-0211:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1
14KOPERNIK Poznań - MIESZKO II Gniezno2016-10-0212:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )2:1
15ORKAN Konarzewo - LIPNO Stęszew2016-10-0112:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:6


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

161920 Mosina - LIPNO Stęszew2016-10-0810:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:2
17ORKAN Konarzewo - MIESZKO II Gniezno2016-10-0812:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:0
18AP REISSA II Poznań - KOPERNIK Poznań2016-10-0809:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-16/2016-10-21

19KOPERNIK Poznań - 1920 Mosina2016-10-1612:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:3
20AP REISSA II Poznań - ORKAN Konarzewo2016-10-1610:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
21MIESZKO II Gniezno - LIPNO Stęszew2016-10-2118:30Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

221920 Mosina - MIESZKO II Gniezno2016-10-2310:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:2
23LIPNO Stęszew - AP REISSA II Poznań2016-10-2311:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:4
24ORKAN Konarzewo - KOPERNIK Poznań2016-10-2212:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:3


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

25ORKAN Konarzewo - 1920 Mosina2016-10-2912:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0
26LIPNO Stęszew - KOPERNIK Poznań2016-10-3011:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )1:2
27AP REISSA II Poznań - MIESZKO II Gniezno2016-10-3012:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

281920 Mosina - AP REISSA II Poznań2016-11-0610:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:2
29MIESZKO II Gniezno - KOPERNIK Poznań2016-11-0613:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
30LIPNO Stęszew - ORKAN Konarzewo2016-11-0514:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)13:0