Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-03/2016-09-04

1ORKAN Jarosławiec - MIESZKO I Gniezno2016-09-0412:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:14
2VITCOVIA Witkowo - Pauza: PIAST Kobylnica2016-09-0312:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:4


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-09-11

3MIESZKO I Gniezno - VITCOVIA Witkowo2016-09-1015:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)15:0
4OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Jarosławiec2016-09-1112:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )20:0


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

5VITCOVIA Witkowo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-1712:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:15
6Pauza: PIAST Kobylnica - MIESZKO I Gniezno2016-09-1810:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:1


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-25

7OTPS WINOGRADY Poznań - Pauza: PIAST Kobylnica2016-09-2512:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )7:2
8ORKAN Jarosławiec - VITCOVIA Witkowo2016-09-2513:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )7:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

9Pauza: PIAST Kobylnica - ORKAN Jarosławiec2016-10-0210:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V
10MIESZKO I Gniezno - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-0115:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

11MIESZKO I Gniezno - ORKAN Jarosławiec2016-10-0814:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)11:0
12Pauza: PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo2016-10-0810:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)7:3


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

13VITCOVIA Witkowo - MIESZKO I Gniezno2016-10-1512:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:9 V
14ORKAN Jarosławiec - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-1613:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )0:9


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

15OTPS WINOGRADY Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-10-2312:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )13:0
16MIESZKO I Gniezno - Pauza: PIAST Kobylnica2016-10-2215:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)11:1


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

17Pauza: PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-2912:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:6 V
18VITCOVIA Witkowo - ORKAN Jarosławiec2016-10-3011:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05/2016-11-06

19ORKAN Jarosławiec - Pauza: PIAST Kobylnica2016-11-0514:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:1
20OTPS WINOGRADY Poznań - MIESZKO I Gniezno2016-11-0612:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:0