Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-04/2016-09-20

1ARKA Kiekrz - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-2017:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:0 V
2UKS Concord Murowana Goślina - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-0411:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:10


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10

3OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-1011:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:2
4WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS Concord Murowana Goślina2016-09-1010:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)6:1


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

5UKS Concord Murowana Goślina - ARKA Kiekrz2016-09-1711:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:2
6TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-09-1810:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)7:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-09-25

7ARKA Kiekrz - OTPS WINOGRADY Poznań2016-09-2411:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:5
8UKS Concord Murowana Goślina - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-09-2511:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:6


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

9TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ARKA Kiekrz2016-10-0210:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:0
10OTPS WINOGRADY Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-0111:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:2


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08

11WIELKOPOLSKA Komorniki - ARKA Kiekrz2016-10-0810:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:4
12OTPS WINOGRADY Poznań - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-0811:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

13TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OTPS WINOGRADY Poznań2016-10-1510:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:5
14UKS Concord Murowana Goślina - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-10-1611:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:9


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-22/2016-10-23

15ARKA Kiekrz - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-2311:00Arka Kiekrz (Kiekrz )5:0
16WIELKOPOLSKA Komorniki - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-10-2210:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:2


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

17OTPS WINOGRADY Poznań - ARKA Kiekrz2016-10-2913:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )8:4
18TARNOVIA Tarnowo Podgórne - UKS Concord Murowana Goślina2016-10-3010:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)10:2


Kolejka: 10 w dniach 2016-11-05

19ARKA Kiekrz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-0511:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:3
20WIELKOPOLSKA Komorniki - OTPS WINOGRADY Poznań2016-11-0510:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:5